Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

4ig

#852927 matgab Előzmény: #852908

szerintem nem SC volt. Egyrészt továbbra sem mondta még meg senki, hogy hol lehetne Shortolni a 4IG-t.

Másrészt ha TDT short volt, akkor meg nagyon idiótának kell lenni ahhoz, hogy valaki egy ekkora pakkot akarjon zárni az utolsó fél órában...

4ig

#852917 picirigo Előzmény: #852911

Végül is mindegy,a pénz nem boldogít. Egy nagy ember már megmondta : "amikor 500 millió dollár volt vagyonom semmivel sem voltam boldogabb mint most!!!!.... amikor 700 millió dollárom van" :D!

4ig

#852911 Csusza Előzmény: #852908

Én is sc-nek éreztem, viszont a záróban nem kötötték le, ami szerintem vevőt jelez.

Na, reggel! :-)

4ig

#852908 picirigo Előzmény: #852906

Nyugi. Reggel még kaptam 573 ért, de a pakk még nem teljes. Reggel bízom egy vissza tesztben. Ha kitépik bele veszek gondolkodás nélkül. Nekem kicsit short zárás szaga (is) volt, de reggel kiderül!!!

Érdekes kis nap volt. Fe…

#852906 Csusza

Érdekes kis nap volt. Fentebb eladott szarjaim kis részét záróban visszavettem parasztshort zárásaként. 620-nál kezdtem üldözni,de csak zárásban értem utol, hogy rohadjon meg! :-\

Reggel gondolom betölti a rést,aztán 690-nél valami eldől. Ha van benne erő, nyilván tovább kell venni.

Ha nélkülem kitépik, tökön szúrom magam...

osztalék

#852902 picirigo Előzmény: #852899

Tegnap pakkom felét adóoptimalizálási céllal 600 felett eladtam....aztán nagy részét 560-580 között (valszeg tőled) vissza is vettem!

osztalék

#852896 matgab Előzmény: #852895

napokban a pakkom kb. 20%-át eladtam 570-590 között... zicher das zicher...

Ez mondjuk alapból előrevetíthet egy 10%-os emelkedést...

osztalék

#852895 matgab Előzmény: #852885

mindenesetre írtam egy email-t az MNB-nek , melyben kértem, hogy vizsgálják ki annak lehetőségét, hogy nem bennfentes kereskedelem folyt-e a részvényekkel 11.29 és 12.10 között, illetve, hogy valóban megfelel -e a tőzsdei cégek befektetők felé történő tájékoztatási kötelezettségének az , ahogy bejelentették kvázi biztosra a T-Sys megvásárlását, illetve ahogy bejelentették indoklás nélkül a szerződéstől való elállást.


Tekintettel arra, hogy az első közlemény az arról beszélt, hogy a tranzakció lezárása van hátra, semmi olyan nem volt a közleményben, hogy bizonyos feltételek bekövetkezése esetén meghiúsulhat a tranzakció, illetve nem volt az ár sem nyilvános , ami lehetővé tette volna hogy a befektetők megfelelően értékeljék az ügylet árfolyamra gyakorolt hatását.

Az elállás esetében pedig azzal, hogy nem indokolták az okot, gyakorlatilag abba a helyzetbe hozta a managementje a kisbefektetőket, hogy nem egyenlő ismereteket szerezhet meg a nagy befektető és a kisbefektetők. Hiszen JG pontosan tudja, hogy mi miatt hiúsult meg, mi meg nem tudjuk.


Ha Ti is így érzitek, hogy be vagyunk csapva, akkor tegyetek ti is egy egyszerű feljelentést ismeretlen tettes ellen, hátha -bár nem fűzök hozzá sok reményt!

osztalék

#852885 matgab Előzmény: #852879

Sztori az bőven lehet, ha akarják. Bárhová odamehetnek, h ezt meg fogják venni. Lehet, h a Microsoftot legközelebb és JG-t lefényképezi valaki titokban, ahogy épp belép az amcsi msoft központba...

osztalék

#852884 matgab Előzmény: #852879

"- kinyírják-e bármilyen értelemben a kopasz gecit (leváltás, osztrák nyugdíjas, rendőrautó hátsó ülése, váratlan érrendszeri halál)"

Miről beszélsz? ML alias OV beszállt 60 forinton kb 5 milliárdért. Átadták JG-nek a pakkot , h ha lát benne még lehetőséget, akkor csináljon amit akar. JG kitalálta a Tsys storyt és az elmúlt hónapokban eladott 20 milliárdért es még nincs vége a bulinak. 10-et ad ML-nek 10-et megtart magának. Itt egyedül a kisbefektetők szívnak, JG jo padavan, hozott 5-10 milliárdot.

Miért érné baj? Gondolod h egy kisbufi felkoncolja?

Gondolod ha nem vette volna be a többieket akkor az MNB nem indított volna azonnal vizsgálatot bennfentes kereskedelem miatt?

osztalék

#852879 Bendeguz Előzmény: #852878

ha már ennyi guru itt van közöttünk, tegyétek meg tétjeiteket: mi lesz??

- nem árfolyamot kérek, hanem hogy mi lesz az új "pletyka"?

- mi lesz az új irányvonal?

- kinyírják-e bármilyen értelemben a kopasz gecit (leváltás, osztrák nyugdíjas, rendőrautó hátsó ülése, váratlan érrendszeri halál)


osztalék

#852878 picirigo Előzmény: #852874

Egy nagy klasszikust idézek: Gyász :)))!

És a poén az egészben, ha jól csinálják, jól apportálnak, akár még fasza kis cég is lehet! Nuku adósság, 94 misi rv...Bár engem egy kicsit aggaszt, h JG-t kipenderítik e , de lehet ez még jót is tenne a pappppernak!

osztalék

#852874 matgab Előzmény: #852873

Az osztalék igazából senkinek nem hiányozna. Nem hallottam még Amazon befektetőt azon sopánkodni, hogy már 10 éve befektető és még mindig nincs osztalék...

Inkább a bennfentes kereskedés ami kva zavaró, azzal elvették néhány befektető néhány évtizednyi osztalékát előre...

osztalék

#852873 Peti84 Előzmény: #852863

Lehet a 20 ft/rv osztalék, mondjuk 350 ft/rv ár mellett....a mostani árfolyam mellett ku...va gyengén mutatna a 20 ft-os osztalék.