Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

:-) Ilyesmiket én is műv…

#856192 Csusza Előzmény: #856185

:-) Ilyesmiket én is műveltem anno. Talán tanultam belőle.
Bár, ahogy ismerem magam... :-D

Ne is mondd! 1279-en vet…

#856189 matgab Előzmény: #856185

Ne is mondd! 1279-en vettem 4000 darabot, amit még aznap eladtam 1299-ert, mert egész nap vízszintes csík volt és az előző napokon vízszintes csík után dobták be 15-15%-okkal...

Szerintem érdemes megvár…

#856188 matgab Előzmény: #856176

Szerintem érdemes megvárni amíg kitombolja magát a vírus EU szerte és az usa-ban.

Ez a pánik- illetve a magas olasz halálozás mindenhol problémát okoz. Ma egy órás vont call-ba rantottak be, ahol minden Eu-s országnak be kellett számolnia arról, h milyen várható hatása lesz, ki mit csinál védelem ugyileg, stb stb...

Itt ez sokkal nagyobb válság lehet, mint akár a 2008-as, akár a 97-es vagy a 87-es.

MOL-nal mondják, h a kutasok már nem mennek be a kutakra, mert félnek a román olasz stb soforoktol, ma sétáltam Pesten a belvárosban, szinte tök üres. Pedig ez még csak a vírus eleje, nálunk még el sem kezdődött a hiszti.

A legtöbb országban már bezárták az iskolákat, litvanoknal pl minimum 5 hétre! Az emberek nem mennek dolgozni, nem keresnek nem fogyasztanak,amig nem fog eltűnni a vírus. Simán be fognak csodolni az utazási irodák, légitársaságok, hotelek, kaszinók, bevásárló központok, ingatlan fejlesztők, USA olaj ipara és ezt a végén a bankok sinylik meg ( nem fizetik a jelzalogokat, kölcsönöket, nem lesznek vállalati hitel felvételek) nem fognak fizetni egymásnak a cégek, h biztosítsák az amúgy nem dolgozó embereik fizetését- amíg lehet.

Közben le fog terhelodni az egészségügy, emberek halnak meg emiatt, emiatt belpolitikai bizonytalanságok...

Hacsak nem tűnik el a vírus nagyon gyorsan (2 max 3 hét). De ennyi idő alatt inkább csak tetőzni fog.

Nos ilyen helyzetben- nyilván ennyire nem lesz remélhetőleg súlyos, de a piac ezt fogja arazni sztem- mennyit fog érni az OTP? Nem véletlenül esett ez ma 17%-ot... És lesz még néhány ilyen nap...

Anno az 1660-on vett pap…

#856185 KawaBazsy Előzmény: #856176

Anno az 1660-on vett papírt örömmel adtam el 1800-on, miután megnézte a mélypontot.. :-)

Viszket a tenyerem, lass…

#856176 Csusza

Viszket a tenyerem, lassan kezdeném venni hosszabb távra.
Ha reggel 9500 körül nyitna, akkor egy első adagot magamévá tennék. :-)
Szerintetek korai lenne?

Ma 1 longot be lehet pró…

#855866 Ddavid Előzmény: #855812

Ma 1 longot be lehet próbálni és tartani max péntekig, mert eléggé inognak a dolgok. Ha több fertőzött lesz akkor még a BUX -10%-ot simán eshet.

ki veszi ma ennyire az O…

#855812 matgab Előzmény: #855810

ki veszi ma ennyire az OPT-t?

Szerintem ez srv lesz... Kérdés az, hogy a nap/hét végére ez széllel szemben hugyozásnak minősül-e, vagy okos befektetésnek az alján??

Otp -7%-on, durva... "Az…

#855810 Koffein

Otp -7%-on, durva...

"Az OTP pénteki elemzői tájékoztatóján viszont megtudtuk, hogy a banknál a hotelek, a repülőgép alkatrészgyártók, a légitársaságok, a vízi szállítmányozók és az utazási irodák összesen 2,9 százalékot képviselnek a vállalati hitelállományon belül, ami igazán picinek mondható. Így nem meglepő, hogy a cég vásárolta önmagát. 200 ezer részvényt vett pénteken a zuhanó ár láttán. Valószínűleg ma sem fog másképp cselekedni."


akkor itt most részemrol…

#851554 Sumér harcos Előzmény: #851511

akkor itt most részemrol partvonal maradt A buli,pedig .......full tőkével szép lett volna,de a szekrényen drot volna,lift volna....

az elmult 2hetben otp so…

#851511 Sumér harcos Előzmény: #851479

az elmult 2hetben otp sortjaim voltak,de mini nyerőben zártam,mert azoktol meg rettegek általában,certik voltak raadasul.

10 éve

#840345 matgab Előzmény: #840343

csődöt vizionáltak , nem 600 forintos OTP-t...

Rengeteg ember vitte ki a pénzét Ausztriába, mondván bedől az egész magyar bankrendszer..

10 éve

#840331 matgab Előzmény: #840314

ne is mond! 4000 darabot vettem anno 1279-ért, majd az egész napi vízszintes csík végén inkább eladtam 1299-ért, mert akkoriában a hosszú vízszintes napi csík után mindig lebaszták 15%-kal az árfolyamot már aki épp a soros volt...:-)

10 éve

#840314 Tapasz

2009.03.06-án volt a válság alatt az otp mélypontja (1232).

Tudom, hogy uncsi ezt minden évben beírnom, de mivel aznap nősültem, így mindig ez is eszembe jut. :-)