Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

10 éve

#840345 matgab Előzmény: #840343

csődöt vizionáltak , nem 600 forintos OTP-t...

Rengeteg ember vitte ki a pénzét Ausztriába, mondván bedől az egész magyar bankrendszer..

10 éve

#840331 matgab Előzmény: #840314

ne is mond! 4000 darabot vettem anno 1279-ért, majd az egész napi vízszintes csík végén inkább eladtam 1299-ért, mert akkoriában a hosszú vízszintes napi csík után mindig lebaszták 15%-kal az árfolyamot már aki épp a soros volt...:-)

10 éve

#840314 Tapasz

2009.03.06-án volt a válság alatt az otp mélypontja (1232).

Tudom, hogy uncsi ezt minden évben beírnom, de mivel aznap nősültem, így mindig ez is eszembe jut. :-)

jó szórakozást

#839614 matgab Előzmény: #839609

Az ellenzék legalább annyira gyülöli Puzsért- de inkább jobban, mint a kormány...

jó szórakozást

#839611 banyaiz Előzmény: #839609

Nem tudtam figyelni a mondandójára mert a beszédstílusa botrányos. :) Tördeli a mondatokat, és az artikulálást keveri a hangerővel. :) Montágh tanár úr sírva fakadna ha ezt látnia kellene , és élne még szegény. Így csak forog a sírjában.

Lelkesedés van benne de amit láttam belőle kicsit nagyvonalú a megközelítése a banki dolgokhoz.

Politikusnak jó lesz. :)

jó szórakozást

#839608 banyaiz Előzmény: #839198

Elkezdtem nézni de ennek a srácnak a beszédstílusa nagyon idegesít. Úgy beszél mint aki ordibál, úgy hangsúlyoz felemeli a hangját az ordításig. :) Közben minden mondatot 10 részre tördel hangsúlyokkal, és hadonászik mint egy karmester. Ami olyan komolytalanná teszi .

Majd valahogy végigszenvedem mert lehet jó kis összefoglaló, csak valami normális felkonferálás kéne hozzá. Puzsértól láttam ilyen stílust, az is rettenetes.

Retardált világban már csak így lehet figyelmet elérni ha valaki ordít mint a fába szorult féreg. Vagy nem tudom másra vélni ezt a stílust. :)

szlovén piac

#837206 banyaiz Előzmény: #837107

Nagyon bivaly a papír. Lölő papírok mozgásával csak certifikátokat szabad hasonlítani. Olyan a mozgásuk mintha alapjáraton tőkeáttétet szereltek vele beléjük.

Egyébként Otp-ben van egy long certi ami 9800-900 közötti otp-nél tavaly év vége felé 600-700 környékén mozgott, most 11900 környéki otp-nél 2600 környékén. Esetleg ezt ajánlom ha nagyon fel várod akkor ez 4 ig -hoz hasonló mozgásokat tud/nap/hó/év. :)

Mennyivel tud 300 mrd fölé menni a profit idén nagyjából ez a kérdés. Milyen ütemben tud bővülni erről a szintről. Bankvételek egymást érik az utóbbi időben. Egyik lezárul már jön a másik.

Tavalyi év hogyan zárult az is érdekes lesz utolsó negyedév.

szlovén piac

#837107 matgab Előzmény: #837096

szívesen vennék OTP-t látom benne a fantáziát, na de amikor 4IG-t is lehet venni, akkor az OTP nem egy reaális alternatíva...