Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

Megszólalt Jászai Gellért

#851973 Bendeguz Előzmény: #851969

valahol olvastam, hogy január 1-től már 4ig-nek ketyeg minden tsys deal :)

lehet csak egy fórumos hsz volt, ne vedd készpénznek

Megszólalt Jászai Gellért

#851961 Koffein Előzmény: #851500

Előre elnézést kérek az OFFért @Bendeguzhoz lenne egy adózással kapcsolatos kérdésem, mivel külföldről tolja a tőzsdét.

Az adóbevallást odakint te készíted el, vagy könyvelő segítségével, vagy ugyanúgy elkészíti a kinti adóhivatal a magyar broki cég által közölt adatok szerint, mint itt magyarisztánban? Habár a logika számomra azt mondaná, hogy az adóbevalláshoz kapott éves számlakivonat kinyomtat, majd könyvelő segítségével, vagy önkéntes alapon a bevallás elkészít és mehet is be a adóhivatal rendszerébe... gondolom a nyereségadót (már ha van ilyen :) gondolom van), ez esetben az osztrákoknál, németeknél, vagyis ahol adózik az ember ott kell megfizetnie...

Megszólalt Jászai Gellért

#851500 Bendeguz Előzmény: #851445

2mrd, tigra az alvállalkozó

Ebből automatikusan lehet számolni a 25% nyerőt, vagy hogy megy az ilyen?

4IG

#851330 Koffein Előzmény: #851328

azért is adhatják a mészi papírokat, mert félnek, hogy az ellenzéki önkormányzatok megpiszkálják a szerződéseket, a már folyamatban lévőket meg visszadobják...

sajnos, nagy a politikai kötődés és láttuk, hogy mi történt simicskával, egy váltás nagy kockázatot jelent...

4IG

#851327 prfecó Előzmény: #851229

Most már azok is adják , akik nem látták a meghamísitott közvélemény kutatási adatokat , de főleg Opus van a célkeresztben. Mondjuk Mátrai Erőmű a termeli a veszteséget.

4IG

#851233 picirigo Előzmény: #851232

Én is imádom az összeesküvés elméleteket.

De aki-akik több 10-100 millát raktak ebbe, azok józanabbul gondolkodnak! A mostani választás(amit ugye még véletlenül sem szabad össze keverni a parlamentivel) is sima kormánypárti győzelmet hozott volna (már ha az lett volna)!

Én spec sok mindenért eladnám, de a vasárnapi választások miatt tuti nem!

4IG

#851232 matgab Előzmény: #851230

Hogy mi köze hozzá? Sztem te is tudod, csak provokálod itt a jónépet...

Ha az ellenzék előretör népszerűségben, akkor nagyobb esély van arra, hogy a 2022-es választást elveszíthetik. Akkor pedig megszűnik a 4IG hátszele. A piac ezt árazhatja. Akik meg attól tartottak, hogy a piac ezt fogja árazni, azok már előre kitáraztak- mondván majd olcsón visszaveszik.

Ez okozta azt, hogy 1000 óta folyamatosan tolták lefele, választáshoz közeledve egyre erőteljesebben.

3 év alatt ez a részvény sem fog csodát tenni.

Az azt jelentené, hogy 2,5 év alatt ki kellene termelje profitban a mostani kapitalizációját, azaz kb. 80 milliárd forintot.

Azaz évi kb. 30 milliárd profit (2019 tél -2020-2021-2022 tavasz). No ez biztos nem fog összejönni.