Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

4IG

#851230 Bendeguz Előzmény: #851229

Mi köze bármelyik város polgármesterének a 4iG-hez, vagy a kormányzati tenderekhez? 3 évig nem lesz választás

4IG

#851229 matgab Előzmény: #851157

A választás fényében akkor lehet érteni, hogy miért és kik adták a 4IG-t a választások előtt. Gondolom kaptak valakik egy-egy példányt a nem meghamisított közvélemény kutatási adatokból is...

4IG

#851158 Koffein Előzmény: #851157

Amit én látok, elszámolták magukat. Túl sok volt a bohóckodás, meg a kurválkodás. Plusz felnőtt egy generáció, akiket ezidáig lenéztek, erőből nyomtak el, oszt amint látjuk, egy éve húzogatják az ellenzéki erőkre az x-et... ha nem lesz változtatás a fidesz politikájában, akkor 22ben kormányváltás lesz.

Kérdés, hogy mi lesz a befektetésünkkel 2022ig :-/

4IG

#851157 matgab Előzmény: #851152

Egyértelmű volt hogy a választások eredményére esni fogunk. Meglepő volt az ellenzék ereje.

Viszont az én meglátásom szerint a fidesz tudatosan vállalta fel ezt a vereséget. Ha minden maradt volna a régiben, akkor az ellenzék egyre jobban összekovácsolódott volna. És továbbra is csak azt mantrázná az ellenzék, hogy ezt lehetett volna jobban is csinálni, meg , hogy lopnak. Ha minden így ment volna, akkor a fidesz nem biztos, hogy megnyerte volna a 2022-es választást.

És mi lesz így? Karácsony agyba főbe ígért mindent. Most pedig vagy megpróbálja betartani az ígéreteit és csődbe viszi a várost és akkor azért lesz elege az embereknek belőle, vagy nem teljesíti az ígéreteit és azért. Azonkívül az ellenzéki városokban megkezdődnek a politikai harcok a poziciókért az eddigi egységes ellenzék szét fog forgácsolódni. Magukról fogják a leleplező cikkeket írogatni egymást rántják le a politikai szamárlétrákon.

A kormány kezében marad viszont a rendőrség, ügyészség nemzetbiztonság. Tehát a 2022-es választások előtt az ellenzék keményen le lesz járatva, korrupció gyanús ügyletek fognak kipattanni azokban a városokban, ahol az ellenzék uralomra került. Ezeknek a városoknak amúgy is nehéz dolga lesz, hiszen kevesebb pénzt fognak kapni a központból, ahhoz , hogy legalább eddigi működésüket fenn tudják tartani, kénytelenek lesznek kockázatos ügyekbe is beleszaladni- jobb meg még akkor sem lesz az üzemeltetés.

Tarlóst 9 év után beáldozták, nem is volt kampánya gyakorlatilag, de amúgy sem volt a Fidesz belső embere, megköszönték neki a 9 év munkáját és mehet unokázni.

Tehát összességében én azt gondolom , hogy ezen a választáson az ellenzéket tudatosan hagyták előre törni, hiszen a fidesz amúgy is többségben marad az önkormányzatoknál, de az arcok - akik a csődbe menő városok vezetőiként tetszelegnek, azok lesznek az ellenzékiek.

Ennek a választásnak mindenki a győztese volt, a Fidesz, mert megnyerték vele a 2022-es választásokat, az ellenzék, mert sokkal több helyen nyertek, mint amire számítottak és ezáltal bebetonozták magukat még 10 évre abba a pozicióba, hogy a jelenlegi ellenzék marad az ellenzék és nem jön létre egy valós tökös korrupcióval nem terhelt új ellenzék - és ennek a legnagyobb nyertese a fidesz.

4IG

#851152 Koffein Előzmény: #851111

úgy látom beárazzák a választási eredményeket... mindenesetre érdekes lesz az elkövetkező időszak...

4IG

#851086 Bendeguz Előzmény: #851083

Teljesen full őszintén, a 4iggel álmodtam és 850 volt a mai záró. Be se mertem írni sehova... Juhu

4IG

#851083 picirigo Előzmény: #851081

Az elmúlt 10 évben (amióta ismerlek titeket) mindig megfogadom, h egyszer megjátszom a faktort. Persze most sem mertem....

ez a mai nap már tetszet…

#851081 matgab Előzmény: #851059

ez a mai nap már tetszett...

Úgy látszik semmi extra, csak a szokásos 901-es vételem után beesés történt. Mehet vissza 1200-ra! :-)

Megígérem most egy ideig nem veszek. Majd 1500 körül , csak hogy megnyugodjanak a kedélyek! :-)

Ááá, elherdáltad. Amúgy …

#851059 Csusza Előzmény: #851058

Ááá, elherdáltad.

Amúgy persze ügyes, grat a nyerőhöz! ;-)

Én 829-en vettem újabb kis adagot.


bet.hu-n úgy látszik ma …

#851037 Fornit Előzmény: #851005

bet.hu-n úgy látszik ma nem volt kereskedés. Ezek szerint mégis?

Volt egy pakkom 973 ról,…

#851005 Tapasz

Volt egy pakkom 973 ról, ma vettem megegyet 762 ért. Pattanhatna, ha már az összes reszvényem óriási minuszban van :-(

Amihez nyúlok, szar.rá változik vazze

. pszicho

#851004 matgab Előzmény: #851003

Vhogy az az elgondolásom van, hogy ezeket a papírokat úgy vásárolták, hogy nem volt pénzük. Megvették hitelre. Amivel nagyon jól lehet vagánykodni, addig, amíg emelkedik az árfolyam és egy kis realizálással lehet fizetni a törlesztőt /kamatot.

De amikor elkezd esni a részvény ára, akkor elkezd csökkeni a fedezet a hitel mögött és jön a margin call.

Remélem hogy nem ez a helyzet, de ez az egyre gyorsuló esés mutathatja ezt is.

De lehet, hogy szimpla választási kampány pénzeket kell kifizetni most az időszak vége felé.