Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

Trump elnököt Isten küldhette a zsidó nép megerősítésére.

#847905 Ibiza Előzmény: #847898

lesz ott gond..de van pénz..és a gondokból is pénzt csinálnak..

Akármeddig fogva lehet majd tartani az USA-ban az illegális bevándorlók gyerekeit

#847883 Ibiza Előzmény: #847853

anno napi 5-8órát voltam a monitor előtt, élőben vagy brókerrel kereskedtem.. élveztem minden pillanatát...néztem .. kötéslistákat..hireket..kerestem kisebb nagyobb pénzeket..vagy buktam nagyokat..de élveztem.


ma már a robotok kereskednek...mivel ismerik azok algoritmusát..oda rakják az indexeket ahova akarják.

Akármeddig fogva lehet majd tartani az USA-ban az illegális bevándorlók gyerekeit

#847853 Koffein Előzmény: #847851

algoritmusok miatt van ez. nincs ember, aki minden szektort így tudna hirtelen adni, vagy venni, max a robotok...

Akármeddig fogva lehet majd tartani az USA-ban az illegális bevándorlók gyerekeit

#847852 Bendeguz Előzmény: #847851

olyat olvastam, hogy a büfik nagyrésze már index követő etf-ekben utazik, vagyis minden együtt mozog, ami bele van csomagolva. kevesen vannak egyedi részvényekben, egyszerűbb megvenni az snp-t, aztán kész

Akármeddig fogva lehet majd tartani az USA-ban az illegális bevándorlók gyerekeit

#847851 Ibiza Előzmény: #847849

igen..már semmi nem a régi..ha esik valami a tőzsdén akkor minden esik.. régen voltak ágazatok szektorok amik külön mozogtak..estek a banki papírok akkor esetleg mentek föl az olajcégek.. stb stb.. usa indikatív befolyásolja eut..aminek a mozgása befolyásolja usa nyitást.. idiótizmus. ha tüsszent egy madár argentínában 3mp múlva már esik minden..max a gyógyszerpapírok emelkednek..

nagyban kell gondolkodni…

#847850 Ibiza Előzmény: #847637

nagyban kell gondolkodni.. kis dolgokból csak kis eredmények lesznek..

Akármeddig fogva lehet majd tartani az USA-ban az illegális bevándorlók gyerekeit

#847849 Bendeguz Előzmény: #847837

egyébként mi értelme van egész nap kereskedni? ha nem történik semmi, akkor meg lehetne oldani 2-3 óra alatt is, amit akar az ember. ha meg történik, úgyis fel van függesztve, vagy limitre van téve, az megint olyan, mintha zárva lenne a tőzsde. simán jó lenne, ha minden nap 9-12 között lenne tőzsde, oldja meg aki amit akar :D délután meg lehet babázni

Akármeddig fogva lehet majd tartani az USA-ban az illegális bevándorlók gyerekeit

#847837 Koffein Előzmény: #847819

áááá ugyan már, arra most nem érnek rá, most a tőzsdei kereskedés rövidítése van terítéken :)

"Az európai banki és alapkezelői szervezetek szeretnének minél több női dolgozót bevonzani a férfiak által dominált pénzügyi szektorba, ennek érdekében még az az ötlet is felmerült, hogy rövidítenék a tőzsdei kereskedési időt, ezzel is rugalmassabbá téve a munkát - számol be a hírről a Financial Times."

https://www.portfolio.hu/finanszirozas/bankok/erdekes-otlet-roviditenek-a-tozsdei-kereskedest-hogy-tobb-no-dolgozhasson.334839.html


nagyon el vannak maguktó…

#846839 Ibiza Előzmény: #846599

nagyon el vannak maguktól usa majmok.. kavarnak, mert veszélyben az elsőségük..

lassan ideje lesz. nekem…

#846614 Bendeguz Előzmény: #846599

lassan ideje lesz. nekem se tetszik, ahogy az oroszok működnek, de 100 éve ilyenek, nem a szankcióktól lesznek européer fair játékosok, vagy mifene... aztán a sarokba szorított állat előbb-utóbb támad, ha nincs hova hátrálni

napi migráncs

#846033 Ibiza Előzmény: #846012

elintézném a sorsukat.. a sitten is el lehet intézni ne legyen jó nekik.. ha szabadulnak akkor ott a kemény világ.

napi migráncs

#846013 matgab Előzmény: #846012

https://444.hu/2019/06/14/vegleges-julius-15-en-sz...

Szögi Lajos gyilkosai is alig 10 évvel az ítélet után szabadulnak is a börtönből. És Szögi Lajos gyermekei mikor kapják vissza az edesapjukat??

Ezeknek kötél járna azonnal, még a golyót sem érdemelnék meg. Ehelyett még milliókat is kapnak az adófizetőktől a brüsszeli döntést követően szegényeket a rossz börtön helyzetük miatt.

Lógni kellene az összesnek!

napi migráncs

#846012 matgab Előzmény: #845944

Nem is akkor támadnák meg a parodat, gyermekedet, amikor ott vagy vele, hanem mikor egyedül van. És mindig nem lehetsz velük. Én az ilyen ganajokkal betonszarkofagot epittetnek sérült atomerőművek fölé, vagy humán gyogyszerkiserletek alanyaiva tenném őket, h legyen esélyük jóvátenni azt amit a társadalom ellen elkövettek. Az ilyeneket nem börtönbe kell zárni, mert ott csak rosszabbakka erosebbekke válnak és ha kiengedik őket, akkor újra megteszik. Az sem érdekel, ha nem teszi meg újra.