Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Budapest Kelet-Európa legélhetőbb városa

#848584 Ibiza Előzmény: #848580

nekem egy város akkor élhető ha nyüzsög, nem alszik elm lehetőség szerint tiszta, jó a tömegközlekedés, szines a boltok kinálata, sétálható, biztonság van akár éjjel is. Az emberek barátságosak, vannak gesztusok és bizalom. Ez Budapesten bőven megvan.

Frankfurtban nekem pl az hiányzott a gesztusok egymás felé.. ridegség van..és bizalmatlanság.. ezt éreztem Brüsszelben is..

Bécs nekem rideg..

Igazából a mediterrán térségben, Thaiföldön érzem otthol magam.

Budapest Kelet-Európa legélhetőbb városa

#848583 Ibiza Előzmény: #848580

ami, tudtommal már nincs is, mármint f.kosár

Budapest Kelet-Európa legélhetőbb városa

#848580 TrendMan Előzmény: #848574

Olyan ez az értékelés, mint a fogyasztói kosár, amit a statisztikai hivatal tetészese szerint állít össze.

Budapest Kelet-Európa legélhetőbb városa

#848574 Ibiza Előzmény: #848558

mikor jártál Bécsben? én nem láttam azt a nagy jólélhetést..

Frankfurt tavaly a 7.volt. rosszabb mint a nyócker magdolnanegyed. drogosok részegek..minden nap bunyó..este elmentünk sétálni..elég kevés fehérember volt...

Budapest Kelet-Európa legélhetőbb városa

#848562 TrendMan Előzmény: #848558

Nem tudom milyen eseményekre célzol. ??

Én is tapasztalok érdekes dolgokat, de azok éppen nem ebben az irányban vannak.

Egy külföldi pl. alig látja a szakemberhiányt, a haptákba állíottt állampolgárt vagy az ügyintézési görbebetúket a hivatalokban.

Budapest Kelet-Európa legélhetőbb városa

#848558 Koffein Előzmény: #848549

tök mindegy, bécs első & budapest meg fene tudja hányadik, talán az utolsó... már már közelkeleti állapotok uralkodnak az utcákon. vérkutyák kóborolnak, vér turisztok csapnak le ártatlan lakóközösségekre, vérbéjemwések sanyargatják a lakókat, endurósok dúlják fel a parkokat, fosztogatják a turisztokat, minden sarkon tűzelnek. ez a vadkeleti nyugat.. <<<by_x@rkazmus>>>

lehet vannak Magyarorszá…

#848551 Ibiza Előzmény: #847564

lehet vannak Magyarország sikereinek nem örülő gének is? :DD

Vannak ilyen jegyek, meg…

#847564 TrendMan Előzmény: #847553

Vannak ilyen jegyek, meg olyan jegyek.

De nem alábbvaló vagy fölévaló, hanem más:-o

Mondjuk matekból kettes, de földrajzból ötös, vagy kémia négyes, de testnevelés elégtelen.

És ez is csak 25 %-ban.

eddig az volt nincsenek …

#847553 Ibiza Előzmény: #847501

eddig az volt nincsenek ilyen gének.

akkor vannak genetikus jellemzők is? esetleg rassz jegyek?

Akkor lehetnek genetikusan alá- vagy fölévalók is? ha már vannak generikusan is ilyenek..


Nicsak! Egy összefüggés!…

#847501 TrendMan

Nicsak!

Egy összefüggés!

https://index.hu/techtud/2019/08/13/csak_izraelben_tobb_a_zsido_leszarmazott_mint_magyarorszagon_gen_dns_kutatas_myheritage/

"A DNS-TESZTET BEKÜLDŐ 4981 MAGYARORSZÁGI LAKOS 7,6 SZÁZALÉKÁNÁL TALÁLTAK LEGALÁBB 25 SZÁZALÉKOS ASKENÁZI ZSIDÓ SZÁRMAZÁST, AMI AZT JELENTI, HOGY LEGALÁBB EGY ASKENÁZI, VAGYIS EURÓPAI ZSIDÓ NAGYSZÜLŐJE VOLT. EZ AZ ÉRTÉK JELENTŐSEN MAGASABB, MINT AZ EGYESÜLT ÁLLAMOKBAN MÉRT 3,5 SZÁZALÉK VAGY A KANADÁBAN MÉRT 3,0 SZÁZALÉK."