Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Nagyot kaszál az állam cégei osztalákán = az állam rossz gazda

#844438 Ibiza Előzmény: #844362

egyszer az a baj ha beszedi az osztalékot egyszer meg az ha bennhagyja... a semmi nem jó brigádnak nem lehet de nem is kell megfelelni.

-- ahogy a csövön kifér --

#844320 Ibiza Előzmény: #844306

kicsit befrusztrálódtak a liberálbolsevikok a választások után.

-- ahogy a csövön kifér --

#844319 Ibiza Előzmény: #844301
paraszt voltál az is maradsz.. ahogy te mondanád "menj anyádba" ezzel a stilussal.

-- ahogy a csövön kifér --

#844318 Spade Előzmény: #844311

persze lehet h PR szaga van (a tek nyilván gps-el jelölte meg és annak meg nyoma kell lennie dokukban szal veszélyes ilyesmit kamuzni) csak éppen fordítva h a magyarok hagyták a dél koreaiaknak h ők hozzák ki h villantsanak odahaza. De egyébként én leszarom ki hozza fel találják meg és hozzák fel mindet és temessék el tisztességgel őket ez nem egy kibaszott verseny. És ha megvan az összes vagy temetik akiket megtaláltak lehetne egy gyásznap Mo-n is ez sztem a minimum amit tehetünk értük.

Van egy kábel ami a légvétel kábellel fut a búvárhoz és azon kommunikálnak velük és azt összekötik fent a másik búvár(ok) ilyen kábelével

-- ahogy a csövön kifér --

#844311 TrendMan Előzmény: #844293

"A Terrorelhárítási Központ hétfő kora esti közleményében megerősítette, hogy a dél-koreai búvárok kiemelték a Hableányból az egyik áldozat holttestét.

A délelőtti felderítő merülés során a magyar szakemberek egy holttestet találtak a víz alatt, amely megjelölése után tovább folytatták tevékenységüket, a roncs állapotának felmérését. Az őket követő koreai búvárok a – magyarok által megjelölt – testet merülésük során a felszínre hozták. A TEK kihelyezett vezetési pontján a műveletek most is folyamatosak, a szakemberek fáradhatatlanul dolgoznak a rendkívüli helyzet biztonságos megoldásán, áll a közleményben.

A délutáni merülést két dél-koreai búvár végezte, akik helyszíni tudósítónk szerint nagyjából 30-40 percet töltöttek a víz alatt, ami jóval hosszabb idő volt, mint amennyit a magyar búvárok merültek csütörtökön."

++++

Némileg PR szaga van, hogy korábban magyar búvárok jelölték meg, miközben akkor szó se volt róla.

A kóreai búvárok lenyomták a magyar búvárokat.

Kiváncsi lennék, hogy 2 búvár ilyen körülmények között hogyan és mely módon tudja egymást segíteni odalent?

-- ahogy a csövön kifér --

#844310 tozsdenyul Előzmény: #844307

köszönöm, és öszintén kívánok neked sok szépet és jót Magyarországon

Örömöt, boldogságot, sikert


-- ahogy a csövön kifér --

#844308 tozsdenyul Előzmény: #844306

Én öszintén szeretném, ha jelentkezne bárki más aki minderre Tapaszon kívül egy kurvanyádat erösnek gondol :)

Kell a társadalomtudósoknak és pszichológusoknak :)


-- ahogy a csövön kifér --

#844307 Spade Előzmény: #844301

nyuszi ha a családod egy része a holokauszt miatt halt meg akkor a részvétem mellett elmondom h tőlem nyugodtan fasisztázhatsz még vissza se szólok érte, tudom h az ilyet nem lehet elfelejteni és talán megbocsátani se.

Egyébként meg történt egy nagyon örömteli dolog a hétvégén a pápa meglátogatta a cigányokat, régen írom már h a cigányokat mert nagyon vallásosak az egyháznak fel kéne karolnia, de nem történt lofasz se illetve egyedi esetek (a máltaiak stb) de most a pápa után talán a sok elhízott faszfej is felébred és elkezdenek tenni valamit..

-- ahogy a csövön kifér --

#844306 matgab Előzmény: #844305

neki csak a fikázás megy, meg a ferdítés.

Nehogymá azt írd neki, hogy ne sértődjön meg, még a végén meggondolja magát a kis liberál -kommenista pribék.

Bár a szíve húzza ide az Andrássy 60-ba, ahol jól muzsikáltak a szülei mindig. Biztos kaptak érte kitüntetést is!

-- ahogy a csövön kifér --

#844305 Spade Előzmény: #844303

most nemtom miafaszért kell megsértődnöd, állítasz egy velejéig negatív elfogult dolgot utána meg besértődsz van elég sok elbaszott dologt Mo-n nem kell még az amúgy hősies egyedi emberek hozzáállását és tudását áldozatvállalását leszarozni. Sztem

-- ahogy a csövön kifér --

#844304 Spade Előzmény: #844296

Nyuszi ez a baj veled, nemtom honnan veszed a faszságaidat, azonnal indultak a rendőrök ahogy a rádióforgalomban meghallották h ember van a vízben hallgasd meg a videót 60-70 km/h-val mentek mert a fénysebességgel menő vizicsónak még nincs meg Mo-n mert ellopták a pénzt. Szal az kb 5 perc, számold ki, ja te nem tudsz számolni akkor meg ne legyél fasz.

Idehoztak eg csomó dolgot mert hátha... de egyedül a sonárt használták az valóban hasznos volt a vízalatti drón meg eltévedt a 0 cm látótávolságban.

És igen a levegő csöve akadt be, nem amin veszi a levegőt hanem ami vészhelyzetben felfújja. De hagyjuk mert hülye vagy ehhez (is) :)

-- ahogy a csövön kifér --

#844303 tozsdenyul Előzmény: #844300

de semmi gond.

Az én szövegem ne legyen gond meg zavaró tényezö.

Törölni kell a fiókomat minden hsz-szel együtt.

Szeretném óhajtani.

Köszöntem szépen.

-- ahogy a csövön kifér --

#844302 tozsdenyul Előzmény: #844300

Nem lehet mindenki olyan nyámnyila teszetosza semmilyen mint aki még itt maradt :)

Téged nyugodtan lehet komcsi hazaárulózni, a szempillád se rebben? Mert akkor gratula.

-- ahogy a csövön kifér --

#844301 tozsdenyul Előzmény: #844299

a családom egy részét a te elvbarátaid ölték le, 2 nagyszülöm meg Szibériában a komcsiknál halt meg, mert védte a hazát.

Egy náci szar, mint te ne szóljon be nekem.

Inkább majd ha nem lesz értelmes ember aki már zavarjon titeket, majd megtaníthatod másoknak hogy is kell mindig pont a csúcson turbolongolni mindent :))

Na ámen, légy boldog ahogy majd egy kis idö után olvasó se lesz, a kutya sem lesz kíváncsi arra a sok értékre, amit itt fel tudsz mutatni.

A náculásra van egy kis igény, a matgab faktor elsajátítására talán nem :)


-- ahogy a csövön kifér --

#844299 matgab Előzmény: #844296

nem arról volt szó, hogy eltakarodsz innen?

Vagy ez is csak úgy van, ahogy az elvbarátaid szokták, hogy állandóan csomagolni készülnek, de mégis inkább itthon szeretnek rettegni??