Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

4ig

#842658 Csusza Előzmény: #842650

;-) Olyan ritkán tdt-zek,legalább akkor sikerüljön! :-)

440-en zártam az egészet még a déli órákban, ezt a péntek délutánt nem hittem volna.

4ig

#842647 Csusza Előzmény: #842644

Na, elkezdek zárogatni, ahogy tudok ilyen leült forgalom és üres könyv mellett.

Amúgy meg minden műsor ellenére is én jónak látom a hetet.




4ig

#842644 Csusza Előzmény: #842641

480-on vártam zárással, persze 470-ig ment. :-)

Most viszont már nem adom oda annyiért, vitték volna akkor...

4ig

#842641 Csusza Előzmény: #842637

:-D

Ma úgy tűnik, hogy megnyugszik a hangulat. Nyitásban volt már ilyen érzésem, egy tdt-vel megtámogattam 4180-ról.

4ig

#842636 Csusza Előzmény: #842635

Jó volt, de nagyon rövid, lényegretörő. Persze ami kellett, az megvolt, és ez számít.

Volt pár számomra régről ismerős és új arc is, amolyan mini fórumtalálkozó volt. :-) Recepciós lányok kedvesek, csinosak. A szőke hölgy aki pedig engem vitt a helyemre, kimondottan bejött (volna) nekem.

Ezek nincsenek benne a jegyzőkönyvben. Ugye ezekre az infókra gondoltál?

4ig

#842634 Csusza Előzmény: #842603

Ez oké, de akkor mi lesz a maradék saját részvényekkel? :-D

Én nem tudom, mifenét vártak a mai kgy-től, miért kellett dobálni a papírt? Előre lehetett tudni minden napirendi pontot, egyedül a split és mértéke volt kérdés. Lett split. De mi a baj, hogy nem századoltak? Kretének nem értik, hogy így sokkal jobb, mint tizedelni.
Nem hiszem, hogy komoly befektető dobálta volna ma.

Vagy csak irigyek a kgy-s pogácsára meg a sütire, akik nem voltak ott.

(Én hülye meg ettem reggel, azt hittem, hogy nem lesz kaja. :-( )


Még légypiszok sem lesz ez a mai hiszti a csárton...





4ig

#842614 matgab Előzmény: #842613

tegnap szar kedvem volt, mert felment 9%-ot úgy, hogy a részvényeim 10%-a nem volt a kezemben. Ma reggel pótoltam a hiányzó pakkot, erre esett majd 10%-ot... Rájöttem, tegnap nem is volt annyira szar kedvem...

4ig

#842613 matgab Előzmény: #842612

gyerekek, egy technikai észrevétel, ami felett a kgy-n elsiklottunk:A Közgyűlés - a Könyvvizsgálóval előzetesen folytatott tárgyalások alapján - úgy határoz, hogy a Könyvvizsgáló díjazását a 2019. évre vonatkozóan a Társaság IAS-IFRS szerinti egyedi éves beszámolója tekintetében HUF 4.350.000,- + ÁFA, azaz négymillió-háromszázötvenezer Magyar Forint + ÁFA, (tehát bruttó ötmillió-ötszázhuszonnégyezer-ötszáz Magyar Forint), míg a Társaság konszolidált éves beszámolója tekintetében HUF 2.000.000,- + ÁFA, azaz kétmillió Magyar Forint + ÁFA, (tehát bruttó kétmillió-ötszáznegyvenezer) összegben állapítja meg.

Ha minden leányvállalat be lett olvasztva, akkor miért lesz 2019-es beszámolónál egyedi éves és konszolidált beszámoló is?

4ig

#842612 matgab Előzmény: #842611

azt hiszem a reggeli vételeim utáni szokásos faktoros minusz 10%-os korrekciót láthattuk ma...

:-(

4ig

#842611 Koffein Előzmény: #842609

értem :)

nem azért mondom, de ezt jól szétcsapták mára, vártam egy kisebb korrekciót, mert tegnap sokat ment, de ez a mai nyakonb@xás brutális... :)

4ig

#842603 Bendeguz Előzmény: #842601

Én is csalódott vagyok, hogy nem vették meg a maradék 250k saját részvénnyel a telekomot, Telenort, tsyst és az invitelt. Nyitom is a paraszt shortot