Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

Magyar multi

#842217 Csusza Előzmény: #842209

:-D És megfejtetted, marha jó!
Dátum már fizetős lesz, legyen elég, hogy megmondtam a számokat.

Magyar multi

#842215 Bendeguz Előzmény: #842213

Dehogy veszel, majd az osztalékból! Meg ingyen hitelre a ner bankból. Ahogy a rabbi mondja, a pénz nem boldogít, a kamat igen :)

Magyar multi

#842209 matgab Előzmény: #842208

Ez lesz a megoldás... A 13k az pont 42 EUR lesz, mire bevezetjük az EUR-t (vagy mire az eur zóna átveszi a világ legstabilabb devizáját a HUF-ot).

Dátumot nem láttad véletlenül?

Magyar multi

#842208 matgab Előzmény: #842204

ez csak úgy lehet, ha felmegy most 13k-ig, ott splitelnek egyet 1:100-hoz és utána...

Esetleg a 42 az már nem is forint, hanem EUR volt...

Magyar multi

#842204 Csusza Előzmény: #842196

Előbb kicsit meghülyült a mobilbroker, a napi grafikonon a max 13070 forint, a minimum pedig 42 forint volt.
Lehet, hogy véletlenül letöltöttem a jövőbelátó verziót? És ha igen, melyik lesz az igazság? :-D

Még hogy kevés a troll??? Nesze!

Magyar multi

#842196 Bendeguz Előzmény: #842192

belegondolok, hogy eléri a 10k-t, akkor mi lesz? megint át kell gondolni a célárakat, jövőt, mert (most komolytalan, de) lehet hogy a 10k lesz az új 2k :)

megint év eleji érzésem van, nyugis napok, alacsony forgalom, kevés troll

Magyar multi

#842192 picirigo Előzmény: #842191

Én marhára szeretem az ilyen csendes napokat...nyugis! Aztán ha jönnek a hírek, megindulhatunk a 10k (ill split utáni 1000) felé!

Magyar multi

#842191 Bendeguz Előzmény: #842185

milyen érdekes, ahogy a fórumokról is eltűnnek a random arcok, úgy tűnik el a forgalom és nem akar tovább esni az árfolyam.

ez volt 2000 környékén is. nagyon olyan érzésem van, hogy már mondanák mi a helyzet, de még szárad a tinta :)

Magyar multi

#842185 Koffein Előzmény: #842179

ezen nincs mit csodálkozni, te is jobban szereted a felfele felfüggesztést, mint amikor lefele van felfüggesztés :)

amúgy nekem néha az a gyanús, már amióta a mészi papírok elindultak, hogy semmi hírre elindul, tépik eszetlenül, majd x nap után jönnek a brokik és elkezdik mormogni, hogy jön az esés és rá is segítenek. mifid2-ig a random ahogy írta az elemzéseit, vagy vf ahogy nyilatkozott lölö papírokról úgy is mozogtak... de ez személyes vélemény... lehet azóta kinőtt egy csoport, ahogy írják egyesek oszt azok mozgatnak egy egy papírt, fene se tudja... önjáróvá vált a rendszer :)

gondolom egyikőtök se gondolja komolyan, aki napi 8-10 órát dolgozik, meló mellett szerkesztgeti a grafikonokat, és 10-20percenként frissítgeti, úgy hogy lementi, majd fel is tölti egy fos képtárhelyre, miközben az insvestingbe van egy copy link is... mindezt úgy, hogy nagy valószínűséggel le is kereskedi... na mindegy is... :)

Magyar multi

#842179 matgab Előzmény: #842165

Hehe, mindjárt megírom a pf-en, hogy nem tiltjuk ki, mert a tozsdefigyelo.com közössége megszavazta , hogy maradhat! :-)

Azt hiszem beesne ide néhány troll... :-)

Amúgy az őt kritizálók sok esetben inkább játsznaak a felfüggesztésre stílus alapján, mint pomperj.

Nekem semmi gondom nem volt a stílusával. Az meg hogy mindenfele zuhanó nyilakat lát- hát istenem , Kaliforniában biztos túl sok Western filmet lát...

Magyar multi

#842166 prfecó Előzmény: #842165

Sose tagadta komoly ismeretségei vannak tőzsdei - befektetői körökben.

Egyébként korrekt elemzései vannak , de politikai vonalat nem állít elemzései közepébe , ellentétben más spekikkel.

Magyar multi

#842165 Bendeguz Előzmény: #842161

vannak páran, akik ismerik, ha te is meg akarod verni, állj be a sorba :D

engem nem zavar, ő legalább elemez, alátámasztja a lebeszélését. a forgalom, öntések pedig túl vannak misztifikálva, pláne azzal, hogy neki tulajdonítjátok. azt meg ugye senki se gondolja, hogy 10mrd forint forgalmat generált a rallys napokban...

Magyar multi

#842161 matgab Előzmény: #842156

Mindenesetre valóban érdekes pomper beírása a pf-en 14:33-kor:
"Szabad tovabbra is varni a csodat, dehat a volumen hozza? az nem fog jonni."


4ig forgalma 9:00 és 14:35 között 117 millió (21,3m/ óra)
14:35 és 16:54 között alig 5 millió (2 milló/óra)...

Honnan tudja pompi 14:33-kor , hogy 2 percen belül visszaesik a forgalom 90%-kal a nap hátralévő részében??
(amihez persze mindjárt esést is vizionál??)

Lehet, hogy valójában pompiék tolták fel az árfolyamot 2000-ről 5000-ig, majd ők is borítottak ott és az egész 4IG forgalmának 90%-át azóta is ő és haveri köre tologatja?

Magyar multi

#842156 matgab Előzmény: #842152

nem értek a technikai elemzésekhez, főleg nem annyira , mint pompi... (:-) de ha ránézek a 4IG grafikonjára, akkor én azt látom, hogy február végén 2000-ről kitört, első körben felrántották 2800-ig, ott egy kis pihenő után extrém erősen felhőzták 5000-ig. Március közepétől teljesen extrém módon viselkedett a részvény kilépve felfele még az extrém emelkedő csatornából is.
Ennek a mozgásnak kellett egy egészséges korrekciója, ami 3100-ig vitte le a részvény árát. Ez még mindig azt jelentette, hogy alig 1 hónap alatt 50%-kal emelkedett a részvény árfolyama!
Azóta visszapattant 4350-ig, onnan visszaesett 3700-IG, onnan fel lett húzva 4700-ig, onnan visszaesett kb. 3900-ig.
Gyakorlatilag egy tökéletesen (elég meredeken) emelkedő csatornát rá lehet húzni, ahol a márc 15-24 közötti kiugrás volt az extremitás a nem normális időszak.
Most itt 4000 körül a csatorna alján vagyunk ismét, ahonnan ismét egy nagyobb emelkedéssel megtámadhatjuk a korábbi csúcsot is akár, főleg ha bejelentik végre a Tsys és alvállalkozói csoportjainak megvásárlását.
Ha ennek ellenére valaki pompi ősmagyar nyilaira hajazó grafikonjai hatására elad itt a bejelentések előtt, az vessen magára! Tessék örülni a még mindig alacsony árnak és bővítésre kihasználni -( Ahogy azt valószínűleg pompi is teszi szép csendesen)...
Persze jobb lett volna 5000-nél eladni és 3100-nál újra venni, de az ide oda ugrálóknak meg vagyok győződve, hogy kisebb nyeresége van a számláján, mint nekem aki eddig végig bővítettem 250 és 4970 között...

NEm szabad elveszni ezekben a perces-órás részletekben, nagyban messziről kell nézni a grafikont...