Sőt! Lali visszavonulása után baráti kézbe került, mehetett volna tovább.
Megint nem írták ki időben a tendert, lesz pár hónap szünet, mire lesz egy új (valószínűleg haver) gazdája.
Pitiáner húzás, hogy nem engedték be őket.
Sőt! Lali visszavonulása után baráti kézbe került, mehetett volna tovább.
Megint nem írták ki időben a tendert, lesz pár hónap szünet, mire lesz egy új (valószínűleg haver) gazdája.
Pitiáner húzás, hogy nem engedték be őket.
persze, tovább kell alázni... erőt fitogtatni, hogy tudja mindenki hol a helye... csodálkoztam is, hogy balhé nélkül végzőzik, de nem sikerült, a rendszer felülír mindent... kell a show, meg az erőfitogtatás...
https://media1.hu/2019/02/08/biztonsagi-orok-music...
olyan szempontból érdekes a music fm sorsa, hogy simicska tulajdon volt, de nem politizáltak benne, néha még migráncsos reklám is lement, mti híreket vettek át, és még így is bevisznek pár ütést...
Csaltak a senki választáson? :)
Kapják a köszönőlevelet a nyertes senkitől olyanok tucatszámra, akik nem is szavaztak.
55.020.270 Ft. :)
Már nem sok kell, gyorsul az ütem. Jövő hét elejére meglesz szvsz. :)
Gondolom, ezek a nagy családbarátok egy fillért nem adtak bele, elvégre az ítéletet meghozták a szolgáik.
Hát vége lett ennek is. :(
Ott van, csak a zenei kínálat... Pfff...
Gondolom, komoly "piaci" verseny lesz majd a frekiért.
Tőlünk eddig összesen 66 ezer forint érkezett. Ma esti adat. Köszönöm mindenkinek, aki utalt :)
Esetleg tehetnénk még ebbe a történetbe egy kis energiát...
Még ott van a Rádió1, ahol még relatíve a fiatalokat szólítják meg.
Vagy alternatív megoldás: Spotify, Deezer, Google Play, iTunes...
Deejay, Roxy, Rise FM, Petőfi, Music FM.
Holnaptól nincs már alternatíva.
Szóljon hát a Dankó meg többi NER-es sz@r.
A fiatal korosztály rádió nélkül maradt. Igazából nem értem, hogy miért kellett ezt is kinyírni.
Ok, Lajosé volt, de letette a fegyvert, átkerült baráti kezekbe, mégis kinyírják.
Van tippem, hogy ki nyeri ezt a frekit (is) majd.
Nézzük a jó oldalát, legalább a Jazzy megmaradt.
Fiatalabb generációt megrázza, de aki már eltemetett pár rádiót, az már csak legyint...
Még szűk 4,5 óra és elhallgat a Music FM.
https://www.facebook.com/musicfmhungary/
Sok ezer Fidesz anyázó komment tejesen jogosan.
Tanulhatnának belőle és ha van eszük, akkor ugyanilyen stílusú rádiót indítanak helyette.
https://magyaridok.hu/velemeny/nyilt-level-rene-va...
Hollandia helyében,én fogadnám a küldöttséget!Majd a szíveslátás okán,ismét megpróbálnék én is küldöttséget küldeni Magyarországra! Gondolom, ez a nyílt levél azért nem a magyar kormánytól származik,mert akkor az ügy már hivatalossá válna és azon a magyar kormány csak bukhatna.Így,ha zsoltiékat meg is invitálnák a hollandusok,a magyar kormányra akkor sem lenne kötelező érvényű a visszahívás.
Aki államcsődöt szeret
S nem érdekli büdzsé keret,
Mert szűk agya nem éri át,
Az tol pesti olimpiát!
Fél ország csak éhbért keres,
Ősz tanárnak szeme veres,
Műszak után nővér éjjel
Ügyel s kórház rohad széjjel.
Metrón közlekedni lutri,
Büdös, mint egy mozgó putri;
Kátyúk, dugók, szmog és szemét…
Gyomrunk forog s -vágyunk nem ét-
Magyar ÁFA egetverő,
Menekül a munkaerő,
S műtetlenek már az epék,
Nincsen orvos, se ács, se pék…
Állam nem takarít havat,
Helyette stadiont avat,
S szolgáltatása bár selejt,
Adót szedni sose felejt:
Kell olimpiai falu,
Kolbászfont kerítés falú!
Rájönni nem kell egy Newton:
Olimpia legyen Csúton!
https://index.hu/belfold/2019/02/06/eves_koraban_m...
Végre meghalt a vén kurva. Már rég a zárt osztályon lett volna a helye a kleptomániája miatt. Ha tőlem lopott volna az összes ujját kalapáccsal vertem volna szét.
Mellesleg "jobb" helyeken már évekkel ezelőtt levágták volna mind a két hüvelykujját.
Tegnap esti adat, ugrott végre egy nagyot. Már "csak" cirka 20 milla kell.
47.839.795 Ft.
Return of The Elvtars Pelikan:
Köszönöm,akkor egyeztetek velük,.
nincs vmi frekventált helyen,de ...mind1.
Még csak szerda van, majd hétvégén érne meg egy összesítést.
Ezen ne múljon...
„Együtt a Kisangyalokkal” Mozgáskorlátozott gyermekeket támogató Alapítvány
Székhely: 5741, Kétegyháza, Széchenyi utca 30.
Email cím: mozgaskorlatozott.gyerekek@gmail.com
Mobil: +36 70 9440733
hát pedig szöveg volt itt mindenféle....oldalakon keresztül.
részemről,
soha,semmilyen körülmények között nem utalok senkinek,sem baráti körnek,sem alapitványnak...
ezen szokásomon soha nem fogok változtatni.
egyet tudnék megigérni,ha a pontos cimet,elérhetőséget megkapnám vhonnan,az egész ország területén járok autoval,veszprémtől debrecenig budapesttől szegedig stb.,egyeztetve utba ejteném őket.
személyesen adakoznék,igy utalva soha,ezt a multban is, csak és kizárolag igy végeztem.