Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

ivr

#839711 Fornit Előzmény: #838661

IVR eladva 16,01-en, lecserélve 16,44-es NRZ-re.

Vipshop kibszva 6,01-en stopp által, beverték gyorsra nagyon :(

SP500

#839607 banyaiz Előzmény: #838479

Velem nem volt nehéz közös nevezőre jutni mert elég széles skálán lőttem be a várakozásokat. :)

De most itt vagyunk ennél a 2800 környéki snp-nél amit mondtál 2750-2800. Szépen felkúszott azért karácsonyi mélypontokhoz képest bő 400 pont emelkedés.

200 naposon is áttolták valahogy kérdés felette tud e maradni tartósan.

Most lassan lefelé kellene induljon ha nem újabb ATH jön első félévben.

Továbbra is zavar Trumpnak ez a Kína műsora amit valószínű azzal fog lezárni nem lesz újabb vámemelés stb, és darabig lenyugszik ebben az ügyben. + Brexit ami meglepő lenne ha valahogy nem zárulna le egyezséggel előbb utóbb.

Kérdés ezekből mit árazott be a piac ezzel az év eleji nagy emelkedéssel. Hírre már inkább adás jöhet vagy még feltolják esetleg erre még ATH-ra is. Nehéz elképzelni egy olyan Usa-Kína egyezséget ami a konfliktust lezárja tartósan, de ha csak 1-2 évre lezárja akkor is nagy piaci öröm lehet akár rá. Ez bezavar a lefelé várakozásokba.

Az látszik Trump mindent megtesz jó híreket közöljön Kína ügyben. Minden tárgyalásnál elmondja konkrétumok nélkül , hogy jól halad az ügy. Sajtópletykákat is nyomatják időnként valami kis pozitívumot ez+ az várható. Meddig tudja ezzel pumpálni felfelé a jó ég tudja.

ko

#839467 Bendeguz Előzmény: #839434

dettó, veeva-t akartam venni, amikor 80-ról fordult, reálisan 85 körül tudtam volna bevásárolni, de akkor már fullba nyomtam a kretént őőő izé a forevert :D veeva azóta +50%, forever is megyeget, nem para. meg nyilván nem lehet minden hullámra felülni

ko

#839434 Koffein Előzmény: #839416

ilyen ez, amikor el4igezi a zsét az ember :)) ránézésre meglehet a 12, ha kitart az optimizmus..

a f@xé nem vettem január első hetébe... wáááá

SP500

#839189 TrendMan Előzmény: #838870

Ismét visszakapaszkodott, most van a 200 naposon.

A hétvégi USa-Kínai egyeztetés és az opciós kifutás segít neki.

Lesz majd nagy meglepetés!

SP500

#838870 TrendMan Előzmény: #838584

Megpróbált felkapaszkodni a 200 naposig, de nem egészen sikerült (2736 dupla csúcs).

Ha most ebben a hirtelen esésben letöri a kis támaszt 2698-on, ajkkor a következő komolyabb támasz 2640-en található.

SP500

#838646 matgab Előzmény: #838584

még mindig nem értem miért esett tegnap 5%-ot...

AngloGold loses its luster

Finally, shares of AngloGold Ashanti sank 5%. The South African mining giant has been working hard to try to maximize its profit opportunities, aiming to focus its efforts on its lowest-cost mining properties. The company's earnings for the full 2018 year were up dramatically from 2017 levels, reflecting the efficiency efforts. Yet with gold still failing to move significantly higher following the yellow metal's big setback in the early 2010s, it's hard for AngloGold Ashanti to develop enough buzz surrounding its future to get its stock moving more aggressively in the right direction.

SP500

#838566 matgab Előzmény: #838482

KBC Equitas elemzés:

Azt olvastam, hogy:
Malaca lehet az új évben a Baidu részvényeseinek...

Úgy látszik túl sokáig voltam spanyol nyelvterületen , mert legalább fél percig gondolkodtam , hogy mi az isten az a "malaka" ami a Baidu részvényeseinek fog járni... :-))


SP500

#838479 Mancs Előzmény: #838457

"Sokkal inkább a korábbi csúcsok és a tavalyi mélypontok között egy rángatózás..."

Na látod, csak meg van köztünk a közös nevező. :))

Mert ez azt is jelenti, hogy bőven jöhet itt még derűre ború, vagyis a decemberi alj akár visszatesztelésre is kerülhet. Most még teljesen mindegy is, eléri-e újra azt, nem éri el, vagy eléri és alá is megy. Az irány meglesz lefelé. Az eddig több, mint 350 pontos emelkedésből vissza fog adni a piac. Nem is érdemes ezt túlzottan ragozni.

Én most még olyan 2750 környékére elvárom, maximum 2800 körülire. De tovább nem. Ha már ideáig eljutott, az MA 200 tesztelés még hiányzik, ahhoz pedig még följebb kell lökni.

Ez a bő egy hónapja tartó emelkedés engem leginkább a 2008. tavaszi történésekre emlékeztet, csak a mostani emelkedés erősebb és intenzívebb annál. Akkor az történt, hogy az MA 200-t az ár még visszatesztelte, és utána indult a mélybe...