Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

az faxa...durva.én soha …

#836066 Sumér harcos Előzmény: #836065

az faxa...durva.

én soha a jelenlegi polgári-szomszéddal,

azt,hogy ő mit tenne?lehet tetszik neki a tv-m,elvinné vagy hasonlo,....okafogyott... az övé komolyabb.

de itt inkább Mo-n egy plebsz-polgári ellentét kérdéskör merülhet fel.


mindkettö bosnyák De iga…

#836065 tozsdenyul Előzmény: #836063

mindkettö bosnyák

De igazad van , magyar ember nem etnikai alapon végzi, illetve hát dehogy végzi, magyar ember ilyet soha...

ezt elhiszem.ez egy más …

#836063 Sumér harcos Előzmény: #836058

ezt elhiszem.

ez egy más történet,etnikai puskaporoshordo volt már Tito alatt is.

látatlanban gondolnám Horvát-Bosnyák volt a két család.

meglepődnék,ha mindkettő pl horvát család lett volna.

Bosznia azért nem huzhato rá Mo-ra példaként.

Tele vok Vajdasági ismerősokkel,akik első vonalban évekig,kemény történetekkel.

hogy soha....hát a polgári szomszédomhoz nem rohannék át ilyet tenni,ezt soha


Senki nem akarja CSAK 20…

#836059 Boby. Előzmény: #836056

Senki nem akarja CSAK 2010 utánra kenni a helyzetet,eddig te próbáltál olyan képet festeni,hogy 2010 után a falusi nyomor,nélkülözés és leépülés Kánaánná változott,és az elégedetlenkedők,felvonulók,tüntetők drogos, nyiszlett kis sz@rháziak.

boszniában szomszéd volt…

#836058 tozsdenyul Előzmény: #836046

boszniában szomszéd volt két család

Falusi-városi ismerösök, tudod

Többgenerációra visszamenöleg jóban-rosszban igaz barátok

1989-ig minden évben együtt nyaraltak

1992-ben Anyuka egyedül ment haza valahonnan, szomszédok idöközben a teljes családot kiirtották, minden mozdíthatót elvittek, még az aljzatokat is kirángatták a falból

Ez töled 100-200 km-re és 30 évre történt

1989-ben még nem volt szembenállósdi, aztán 92-ben már volt

Vajon magyar történelemben volt-e már hasonló? Á, hogy lett volna...

Soha ne mondd, soha

Anyukát ismerem, nem kitaláció

Nyuszi! Nyuszika!itt ott…

#836057 Sumér harcos Előzmény: #836026

Nyuszi! Nyuszika!


itt ott elbeszélünk egymás mellett....

irtam biztosan ha olvastad hogy x6,f astra főnök-melos,ezzel utalva a társadalmi különbségekre...vannak igen akiknek nincs kánaán.

de mint mondtam 89ben kapitalizmust csináltak, az elvtársak, minden állami vagyon privatizálása, az pedig ilyen,vannak kárvallottak.

tehát az ő igazi kárvallottságuk sem az elmult 8 évben kezdődott el.

madárnak nem is,nyulnak nézlek.:)

akkor tegyük fel nem most,mert azt mondod nem most,elkezdődik a lincsi a földindulás.

azért azt tudni kell,hogy plebsznek nem csak a vidéki magyar (plebejus) középréteg esik áldozatul,hanem nem fog válogatni és elsöpri akár a momentumos gyerekek gazdag apukáit is(ha van ilyen),vagy téged polgári -nyuluka, aki éppen hazaröppentél véletlenül.Ahogyan Vas megyét,ugyanugy 12kerületet is.

ez a komplett polgári létforma ellen irányulna.

ebben is van igazság,nag…

#836056 Sumér harcos Előzmény: #836027

ebben is van igazság,nagyon szines az igazság.

de ezt is 2010 utánra kenni teljesen,az ferdités,semmivel nem volt jobb a helyzet már akár 2004ben sem ezeken a helyeken.

nekem az egy büszke megn…

#836046 Sumér harcos Előzmény: #836024

nekem az egy büszke megnevezést jelentene,az vagyok:)

persze....rengeteg elkeseredett ember is van,ki vitatja?én nem,széles a szorás.

de mint mondtam 89ben kapitalizmust csináltak az elvtársak, minden állami vagyon privatizálása, az pedig ilyen,vannak kárvallottak.

az ő igazi kárvallottságuk sem az elmult 8 évben kezdődott el.

nekem rengeteg 6-8 osztályt sőt kisegitőt(- félalkoholista,akár lecsuszott- )végzett falusi-városi ismerős,haver is van,különböző sorsokkal ,joban vagyok velük.....itt a végvárakon nincs ilyen szembenállosdi,(polgári-lecsuszott)mint amit nyul meg te hirdetsz,itt mikroszinten ez nem igy működik terepen,mert sterilléletű nyuszu azt mondja külföldről.

látom őket,beszélgetek velük,sokszor együtt logok velük,anno együtt kaptunk megrovást,együtt menekültünk a rendőr elől kölök korban.

velük nem fogok meccset játszani,maximum 1oldalon, együtt nőttem fel velük,tudnék erre példát a multbol is,de nem részletezem,volt egy-két utcai verekedés,ide-érkezett idegenekkel.

ha "zsilvölgyi" idegen bányászokat hozna ide vki,akkor lenne meccs nem kicsi,még azt hiszem a pásztorkutyákat is elengedhetném a nagyokat.

más...

mire visszanézel mondjuk 70évesen az életedre,nem létezik ilyen,hogy örök nyertes,nem létezik ilyen ember a földön,nem igy van az élet kitalálva sajnos.

de ha most arra gondolsz"nyertes",kaptam-e pl. 300milliot az elmult 8évben vhonnan?a válaszom nem,még pályázni sem merek,mert rám kennétek vmit.

De most komolyan, gondol…

#836037 Bendeguz Előzmény: #836036

De most komolyan, gondolj bele mennyire hülye az átlagember! És most gondolj bele, hogy a fele még annál is hülyébb! :)

Gyönyörű falvak néptelen…

#836027 Boby. Előzmény: #836025

Gyönyörű falvak néptelenednek el.Főképp a nyuggerek,meg az állam csecsén- eu-s pénz - lógók maradnak.Más nem is tud,mert a falusi lakosságnak szolgáltatók,kereskedők,az elvonások és a helyi basák önkénye miatt kiszolgáltatottak,tönkre mennek.Nem akarok példákat sorolni,de lás Coop!

ha érzékelsz, akkor mirö…

#836026 tozsdenyul Előzmény: #836020

ha érzékelsz, akkor miröl kérdezel?

Dehogy érzékelsz, meg is fogsz lepödni

És ne gyere már a borsodi romero-val, amikor lerészegeztél arra az eretnek felvetésemre hogy elég sokan vannak akiknek nincs itt a kánaán

Jobban látok külföldröl is, mint te az orrod elött

De nem emlékszem migránsozásra , sorosozásra sem mondjuk 2013-ból

Ne nézz madárnak, kettönk közül nem én vagyok tollashátú álomvilágban

Nem a momentum fog lincsizni , és nem most , kezdd el azért nyitni a szemed lassan


"és feltételes modban, a…

#836024 Boby. Előzmény: #836020

"és feltételes modban, az nem ugy működne terepen,hogy jön a kis fúves momentum meglincsiznek egy fideszes atyafit,vmi vidéki fidesz székházban és az válasz nélkül marad."

Ne légy előítéletes!Miért lenne a momentumos füves?!Ha ő azt mondaná, hogy te egy falusi surmó alkoholista vagy ....,gondolom te sem örülnél!?Egyébként meg van vidéken - falun - is rengeteg ember,aki ennek a rendszernek a kárvallotja és alkalomadtán, ezt a csatát megvívná egy pesti diák helyett....,nyilván te nem tartozol a vesztesek közé...és valszeg ebből az okból kifolyólag nem veszed észre őket....

A nem budapestieknek (vi…

#836022 Bendeguz Előzmény: #836021

A nem budapestieknek (vidékieknek) miért annyira jó a fidesz? Mit tett értük a fidesz? Jobb az élet vidéken 9 év fidesz teljhatalom után?