Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Akkor meghorpadt a felni…

#841045 KawaBazsy Előzmény: #841000

Akkor meghorpadt a felni széle, mentem gumishoz, adott egy másikat. Gumi átszerel, gond letudva. Oszt egyszer csak el kezdett búgni a kerékcsapágy.. még szerencse, h hátsó kerék, nem volt nagy ügy lerántani a kerékagyat, s kicserélni.

új mazda 3 ,2019

#841044 KawaBazsy Előzmény: #841013

Jah, sztem úgy kell értékelni, mint az usa autókat. Ott ha pl 5000-es, de 170 lóerős akkor - nyilván - az utóbbi szerinti a menetteljesítménye, de a fogyija is. Ezt a 120 lovas motort nem a 2 literesek közt kell értékelni, hanem az 1.6-osok közt, mer ugye fogyasztani is úgy fogyaszt. S úgy már ok lehet.

új mazda 3 ,2019

#841013 Sumér harcos Előzmény: #840891

arra én is egyébként,diesel nyomaték-fogyasztás,benzinesben turbo nélkül, az igéret.

rá is férne a Mazdára egy ilyen,mert jo ez az eddig 3ban,cx-3ban,6osban forgalmazott alap skyactiv benzin motor biztosan,de uton egy nagy túró-egy 1.2benzin suzuki splash legyorsulja.

bementem tavaly kiprobáltam egy szép red metál 3mast.....az értékesítő jópina,aki velem jött volt a csúcs miniben,a kocsi rendben,motor ...hát G120 skyactiv benzin motor,egy xar,hiába nyomtam , nem élvezett.:)

"Kölökkel elmentünk 7vég…

#841000 Sumér harcos Előzmény: #834814

"Kölökkel elmentünk 7végén csúszkálni a Sport Van-el. Jobban csúszott, mint gondoltam, úgyhogy fogtunk a hátsó kerékkel egy padkát.. azóta a gyerek úgy játszik farolgatóst a játékaival, h a vége mindig padkázás.. :-)"



új mazda 3 ,2019

#840889 Sumér harcos

eddig a 3mas mazda 5ajtósa nem tetszett,és éppen hátulról nem tetszett,de ez az új telitalálat,kicsit az első seat leonra hajaz hátulKéptalálat a következőre: „mazda 3”Kapcsolódó képKéptalálat a következőre: „mazda 3”

Ok.Kölökkel elmentünk 7v…

#834814 KawaBazsy Előzmény: #834786

Ok.

Kölökkel elmentünk 7végén csúszkálni a Sport Van-el. Jobban csúszott, mint gondoltam, úgyhogy fogtunk a hátsó kerékkel egy padkát.. azóta a gyerek úgy játszik farolgatóst a játékaival, h a vége mindig padkázás.. :-)

oké,enyém nem,utoljára m…

#834786 Sumér harcos Előzmény: #834739

oké,enyém nem,utoljára mi 2éve találkoztunk,azóta cseréltem,majd rádcsörgök közeljövőben.

Vizsgaidőszak van, meg p…

#834655 KawaBazsy Előzmény: #834654

Vizsgaidőszak van, meg persze itt az építkezés, a két, pelenkás gyerekemről nem is beszélve. Soha nem volt még ilyen sűrű az életem, majd jövőre fellalzul a dolog. :-)

álom édes álom :)

#832352 Koffein

"egy porsche motor soha nem megy tönkre"

nagyon durva... mikor lesz ilyen kereskedés Magyarországon, amikor egy mezei autókereskedésbe bemész, porsch, fiat, lancia, bmw, alfa, stb., szakszerűen megjavítják, eladják, nem átbaszni akarnak stb stb... ááááh fényévek...

A Sharanban se, de most …

#830497 KawaBazsy Előzmény: #830496

A Sharanban se, de most a tanyára mennek, oda meg az túl le van ültetve, így a Fiestát vitte.