Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

68-76 között volt, techn…

#833426 Bendeguz Előzmény: #833395

68-76 között volt, technikai vétel volt, de állítólag valami játék bejött, azért emelkedett. hogy utána mi történt, passz

mi történt az utóbbi idő…

#833395 matgab Előzmény: #833182

mi történt az utóbbi időkben az activision-nel?

46-nál eladtam, aztán felment 70 fölé és most látom, hogy újra 48??

dec 11 brexites parlamen…

#833181 banyaiz Előzmény: #833166

dec 11 brexites parlamenti szavazás. Az lefelé kellene nyomja előtte való napokban. Kivéve ha körvonalazódik már szavazás előtti héten , hogy megszavazzák simán. Jövő hét elején még lehet egy kis fel, aztán ez a brexit bizonytalanság lefelé nyomhatná és akkor a szavazás egy orosz rulett. :)

Ezért nem mertem longolni a daxot 200 környékén ha most kiszivárog , hogy megszavazzák és elszáll felfelé jövő héten akkor morcos leszek.

Tököm tele van ezzel a hülye brexittel szeretek pedig év végén halászgatni de most bekavarnak. Szavazás után is ha tételezzük fel elutasítják mekkora esésre számítsak , lehet már hírre veszik majd. Nem hiányzott ez ide karácsonyi bónuszba bekavar. :)

Szerintem abban az újság…

#833166 TrendMan Előzmény: #832235

Szerintem abban az újságban egy Mikulás-rallyról olvashatnál, aztán dec. 10 után stagnálás és január közepétől komoly esés.

Ettől függetlenül belső átrendeződéssel bizonyos papírok emelkedhetnek.

Durván medveszag van a p…

#832235 matgab Előzmény: #831818

Durván medveszag van a piacon...

Az az érdekes, hogy az index alig 1% körül esik, de egy csomó általam figyelemmel követett papír 3-8%-kal szakad premarketben...

Mi lesz ebből? A várva várt korrekció? Vagy vérmedve? De jó lenne egy 2019 februári újságot ma megnézni egy rövid időre...

Albemarle remélem előbb …

#831771 matgab Előzmény: #831111

Albemarle remélem előbb utóbb magára talál... A 140 utáni vételeimet követően beesett és 90-ig meg sem állt, de mintha újabb életjeleket kezdene mutatni...

ma minden nagy felhőben …

#831111 matgab Előzmény: #830862

ma minden nagy felhőben akar nyomulni , meg különböző appokat kifejleszteni. Ez a cég meg ezzel foglalkozik. Sztem előbb utóbb vmi nagy fel is fogja vásárolni simán.

felhő és appok. .nem ért…

#830862 rbbj11 Előzmény: #830861

felhő és appok. .nem értettem meg mit csinál a cég és ez miért olyan növekedési piac?

mit tud ez a twilo? Brut…

#830861 rbbj11 Előzmény: #830827

mit tud ez a twilo? Brutális idei produkciója: hogy képes valami ilyenre mészáros nélkül???

baxxa meg a Twilio amirő…

#830827 matgab Előzmény: #830813

baxxa meg a Twilio amiről már itt írogattam párszor ma +28%-ban, én meg szopatom itt magam a 4IG-ben +19%-kal... :-((((

Match, egy b.tt nagy gap…

#830813 Fornit

Match, egy b.tt nagy gap down gyorsra, pedig ilyenkor tépték ki mindig az idén eddig.

DXC is leverve rendesen gyors után 65-re, 13 hónapot adott vissza a havi charton okt1 óta.

Nagy indexek +ban rendesen, viszont a Russel200 épp nulla környékén ténfereg.

Nem hiszem, hogy kiszáll…

#830707 Koffein Előzmény: #830648

Nem hiszem, hogy kiszállna az öreg belőle, jó készpénztermelő cég az Apple... max még vásárol, ha nagyon beütik...

Az Apple esése a Berkshi…

#830648 matgab Előzmény: #830514

Az Apple esése a Berkshire-nek sem fog jót tenni... Hacsak nem épp mostanában száll ki az öreg...

Ha ma pozitivban zárt vo…

#830514 matgab Előzmény: #830442

Ha ma pozitivban zárt volna, akkor visszaszalltam volna az USA piacra. De ez a mínuszos zárás vhogy nem jó ómen az elkövetkező időszakra. Ha innen esik egy kicsit akkor itt menni fogunk mindenféle mozgóátlagok alá.