Ebből a sztoriból vsz az a tanulság alkalmatlan egy iskola igazgatására. Megjelenik egy ilyen videó egyáltalán miért olyan fontos ki csinálta? Nagyon pitiáner hozzáállás vsz egy iskolaigazgatói poszton. Ha ezt nem sikerül felmérnie akkor agyilag eleve alkalmatlan. :)
De az , hogy a rendőrséget, és a bíróságot ilyen hülyeségekkel terhelje az már ezen is túlmutat. Függetlenül attól ez a diák csinálta vagy sem, vagy mi volt a videóban. Az pedig egészen cifra ha rákényszerítették írja alá ő volt. Ez sem vall túl sok észre ha így történt. Semmiképpen nem utal olyan képességekre amit gimnázium igazgatójától elvárnék .
Azért az osztályfőnöknek is lenne min elgondolkoznia. Egy gimnáziumi tanár az egyik diákjával ezt az eljárást megengedje, ha igazgató kezdeményezi ha nem. Egzisztenciálisan rászoruló vagy sem erre az állásra .
Annyi előnye van a diák megtanulta egy életre semmit se írjon alá anélkül elolvasná. :) Lehet, hogy ez a lecke még jól jön neki később. Az életre tanították végül is.