Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

SYMC

#820727 matgab Előzmény: #820717

belső vizsgálatokat kezdtek, mert állítólag valami nem stimmel a negyedéves jelentéssel. Lehet, hogy nem olyan jelentős, de az ilyen nem szokott jó előjel lenni...

SYMC

#820717 Koffein

beütötték valamiért, érdemes, vagy még lehet még lefele kör? :)

MTCH

#820622 Fornit

Nem bírtam tovább, vettem Match-ot 40,65-ön.

De jó is volt anno kistoppolódni 12,85-ön belőle 10% feletti minuszban...

Disney

#820588 Koffein Előzmény: #820586

wynn-t is érdemes lett volna venni a metoos botrány után, most meg 200 felett.. fb-t is botrányt követően..

matchbe még lehet kraft..

Disney

#820586 Fornit Előzmény: #820585

Match is tegnap járt 34-en, ma meg 39.

Azt is jó lett volna venni tegnap a visszahúzásban.


Trip

#820524 Koffein

ki vett 40 alatt? mert én nem :o))

tépik mint állat, +22%on áll... fene se gondolta volna :)

MTCH

#820140 matgab Előzmény: #820117

mindjárt létre is hozok egy kamuprofilt, hogy legyen annak is egy kis ismerettségi hálózata mrá az év végére! :-)

MTCH

#820117 Koffein Előzmény: #820114

itt is van magyarul https://24.hu/tech/2018/05/01/a-facebook-meg-akarj...

"A Facebook Datingről annyit árultak el, hogy a szinglik randiprofilt készíthetnek vele a meglévő személyes profiltól elkülönítve, és nem az egyéjszakás kalandok létesítését szeretnék vele elősegíteni, hanem ami a Facebooknak amúgyis küldetése: a tartós, értékes kapcsolatok kialakítását. Zuckerberg levonulása után Chris Cox termékfejlesztésért felelős vezető vázolta, hogy mindez rendkívül diszkréten lesz kezelve.

Forrás: 24.hu

A társkeresős adatlapot az ismerősök nem láthatják, csak azok, akik szintén használják, és csak olyan felhasználókat ajánl ismerkedésre, akik nem ismerősök. Őket pedig az alapján fogja válogatni a rendszer, hogy mennyi a közös kapcsolódási pont, akár eseményeken való részvételek, érdeklődési területek terén, a csevegés pedig egy új csatornán zajlik majd, nem a Messengeren. A funkcióra még egy ideig várni kell, csak az év második felében kezdik el a tesztelését."

nem is olyan kis forgalommal végezték a ki a match-et https://invst.ly/7bxof


MTCH

#820114 Koffein
FB belevágta az első tört a társker piacba.. Zucki fiú bejelentette, hogy szemet vetett a társker piacra, nemsokára jönnek társker kiegészítők fb-re... erre a Match ledobott magáról bő -21% ot..