Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Érdekes: megvárták a 17.…

#818223 TrendMan

Érdekes: megvárták a 17.00-át és amint itt minden bezárt, egyből felmentek az indexek.

Mintha velem próbáltak volna kicseszni, mert azt hitték shortot vettem.

De ezúttal nem.

JNJ

#818192 Fornit

Vettem egy jó nagy pakk JNJ-t, 10 adagot 127,2$-on, stopp betéve a napi aljra. Meglássuk, mondhatnám próba-szerencse, de mostanában ez nem jött be

Leépítgetések

#818184 Fornit

JeldWen eladva tegnap @30,2 (ha már 33 körül nem tettem meg)

Banc of Cali eladva tegnap @18,95

Evoqua Water eladva tegnap @21,1 (ha már 23 körül nem tettem meg)

Emerald Exp eladva ma @20,00 (réses felrántás)

Az utóbi volt csak nyerő.

Trump, a csodálatos EGY!

#818059 TrendMan Előzmény: #818041

Melyik rendkívüli képességgel nem rendelkezik Trump, a csodálatos EGY?

1) Nem tud tüzet okádni?

2) Nem tud nagyon hosszúra megnyúlni?

3) Nem képes láthatatlanná válni?

4) Nincs emberfeletti ereje?

Melyik rendkívüli képességgel nem rendelkezik Trump, a csodálatos EGY?

A helyes válaszokat ide várjuk:

Én arra számítok, hogy e…

#817716 negyvenentúl

Én arra számítok, hogy ez egyenlőre egy erőfitogtatás, ugyanúgy, mint Észak Korea esetében. Persze mindig izgalmas, ha 2 szuperhatalom feszül egymásnak, de egy komolyabb incidens beborítaná a világgazdaságot, a fogyasztási kedvet, és akár sok ember is meghallhat... Ezzel nyilván mindkét fél tisztában van és ezt el akarja kerülni. Befektetési szempontból azonban már lehetnek izgalmas lehetőségek e piaci változásokból. Találtam a neten egy erről szóló aktuális cikket: http://inwestblog.hu/2018/03/21/gyogyir-a-valtozek...

Akkor adtam egy kis Boen…

#817575 Fornit Előzmény: #817460

Akkor adtam egy kis Boeninget a családnak, jobb lett volna kb tegnapelőtt bekeráron, nade így legalább lehet megállítom az esést .... Nahát a BA máris emelkedett 2$-t.

A számlaegyenlegem is gy…

#817457 Fornit Előzmény: #817454

A számlaegyenlegem is gyönyörűen visszaépült 13-ikára, azóta megint daráló... :S

Odabasztak rendesen az i…

#817454 Fornit

Odabasztak rendesen az indexeknek, természetesen nyitottam shortot, de a stopp kivágta amikor visszajött 2690-hez :S

Trump

#817435 Kissherceg

zseni...

"Donald Trump amerikai elnök aláírta a határozatot, miszerint az USA importvámokat vet ki több kínai termékre. Erre minden bizonnyal Kína is válaszolni fog - amelyet már korábban jeleztek -, így a kereskedelmi háború közelebb került."

.

#817379 Fornit

Kapkodhatnak a befektetők, nem jön be a marketwatch, nem látok rv reált. Azért egy adag SP longot nyitottam :)