Regisztráció Elfelejtett jelszó

Bitcoin

azt az 50 filléres mákos mindenségit :)

#813861 Koffein

Curtis James Jackson, ismertebb nevén 50 Cent, neves rapper, sok zenei elismeréssel. Nem is gondolta, milyen jó húzás, hogy 2014-ben bitcoinban fogadta el azt az összeget, amit a rajongók adtak az „Animal Ambition” albumért. Körülbelül 700 bitcoint kapott, és akkor 660 dollárt ért egy bitcoin. Ma viszont – 11 ezer dolláros árral számolva – körülbelül nyolcmillió dollárt ér a kriptopénze.

A rapper az Instagramon is megerősítette az értesülést, sőt egy olyan szöveget is feltett, amely szerint „ez nem rossz egy South Side-i gyerektől”. Azt is állította, hogy teljesen megfeledkezett bitcoinjairól, hiszen évek teltek már el azóta, hogy így kapta meg a honoráriumát.

http://hvg.hu/tudomany/20180126_50cent_rapper_elfe...

Eddig ha esett 1-3 %-ot …

#813606 matgab Előzmény: #813327

Eddig ha esett 1-3 %-ot a bitcoin akkor ez a fos bitcoin group esett 5-10%-kal. Most meg hogy eladtam, emelkedett egyből 10%-ot, és még ha esik is a bitcoin akkor is tartja magát...

tranzakciók másodpercenként

#812519 matgab Előzmény: #812502

igen én sem értem...

Azért vettem , mert azt gondoltam, hogy az is jó nekik, ha emelkedik a BTC és az is, ha esik, (persze jobb, ha emelkedik, mert a díjak is BTC-ben vannak megadva).

Elvileg egyre több az ügyfél is náluk és egyre több kriptot lehet náluk kereskedni.

És ennek ellenére úgy esik, mintha holnap csődbe menne.

Tényleg nem értem... 10e feletti bitcoin-nál, ha ilyen brutál volatilitása van a bitcoin -nak akkor szarrá kéne magukat keresni.

Arról nem is beszélve, hogy írnak ezen a fórumon http://forum.finanzen.net/forum/Bitcoin_Group_SE_B... (ami eléggé pörög) valami egyszeri megtörtént tranzakcióról is, ami nincs beárazva...

Hát nem tudom, most már kivárok...

tranzakciók másodpercenként

#812502 rbbj11 Előzmény: #812430

fura, mert a btc forgalma tuti nött, tehát a cég profitja is, lehet majd 100%-ot emelkedik a gyj-re vagy nem tudom....mikor lesz neki gyj?

tranzakciók másodpercenként

#812501 rbbj11 Előzmény: #812422

levezettem annak idején, miért kell mindenképp emelkednie ETH/btc keresztnek, akár esik bitcoin, akár nem

tranzakciók másodpercenként

#812430 matgab Előzmény: #812422

hát hogy ezt rbbj megjósolta, azaz nem volt kockázat...

Mindamellett ezt a bitcoin group-ot ma is kicsinálják...

De itt már nem akarok realizálni. Ott van az árolyam, amikor a bitcoin még 4000 USD volt csak.

Há bammeg nem gondoltam volna hogy ezt a kripto őrületet is kicsinálom ennyire a faktorommal...

tranzakciók másodpercenként

#812422 Janicroft Előzmény: #812400

Ez így elég erős kijelentés azért: "Ugye tudjátok, hogy szinte kockázatmentesen lehetett ajvasolt eth/btc pozival háromszorozni 1 hónap alatt??"
A szinte kockázatmentest nem nagyon értem honnan jött.

tranzakciók másodpercenként

#812405 Koffein Előzmény: #812400

há hogyne tudnánk, karácsony előtt, után akartam ripplet venni, de nem tudtam regisztrálni egy ripplet pörgető céggel sem, mert annyira túlterheltek...


tranzakciók másodpercenként

#812400 rbbj11 Előzmény: #812361

riplle eléggé ott van, mostanában azt veszegetem

Ugye tudjátok, hogy szinte kockázatmentesen lehetett ajvasolt eth/btc pozival háromszorozni 1 hónap alatt??

ETH/BTC pozik zárására érdemes készülni, de még sok profit lehet benne