Regisztráció Elfelejtett jelszó

Bitcoin

a linkelt cikk alapján, …

#810686 Koffein Előzmény: #810683

a linkelt cikk alapján, ha megvetted és eladtad, 15%szja+22%eho megy államkasszába... :)

ha bányászattal jutottál…

#810683 matgab Előzmény: #810646

ha bányászattal jutottál hozzá, akkor is kell adózni. Ha megvetted, kivártad, hogy adjanak érte Ferrarit, akkor nem tudom, de nekem az a gyanúm, hogy akkor is kell adóznod, hiszen megvettél valamit 1000 USD-ért, amit becserélsz egy 18.000 USD értékű tárgyra. Tehát árfoylam nyereséget értél el.- Szerintem. Már ha én nav ellenőr lennék. Akkor a vétel napján átváltanám a bitcoin értékét USD-re a piaci árfolyam alapján és azt MNB árfolyammal szoroznám és megállapítanám az árfolyam nyereséged utáni bevallatlan adót.

Mondjuk én nagyon genya ellenőr tudnék lenni ha akarnék , a valóságban sokkal normálisabb ellenőrökkel találkoztam eddig.

Szal nem érdemes valódi …

#810646 rbbj11 Előzmény: #810643

Szal nem érdemes valódi devizara váltani a nyerőt, mert szetadoztatjak. De ha bitcoinbol közvetlenül veszek egy ferrarit, akkor nem kell adozni utána, igaz?

A BTC 10^-8-ig osztható,…

#810638 Varoka Előzmény: #810632

A BTC 10^-8-ig osztható, ez az 1 satoshi, ami most kb. 5 fillért ér, ha jól számoltam.

Akkor a dolgozó most 0,05 BTC-t kap.

A megértés határait fesz…

#810632 TrendMan

A megértés határait feszegetem!

http://www.portfolio.hu/short/egy-japan-ceg-mar-bi...

Hogyan kaphatják az alkalmazottak a fizu egy részét Bitcoin-ban, ha

1) Egy konkrét összeget kell kiszámolni, de a Bitcoin-nak nincs változpénze?

2) Egy Bitcoin már most 18.000 USD körül van, de egy alkalmazott havonta kb. 237.000 Ft körüli összeget kell, hogy kapjon Bitcoin-ban?

Bitcoin Group SE, former…

#810622 Varoka Előzmény: #810618

Bitcoin Group SE, formerly known as AE Innovative Capital SE, is a Germany-based investment company. The Company provides venture capital to companies with a focus on business concepts and technology. The Company operates Bitcoin Deutschland AG is a wholly owned subsidiary.

Kb. Övék a bitcoin.de.


http://www.bitcoingroup.com/en/

Itt írogatnak magukról, akármi is lehet belőlük, de én is inkább hajlok matgab meglátására.

hát kicsit humbug gyanús…

#810619 matgab Előzmény: #810571

hát kicsit humbug gyanús, de azt állítják magukról, hogy ők az egyetlen szabályozott német bitcoin tőzsde tulajdonosai... Mióta van nekem is azóta nem emelkedik... érdekes...