Regisztráció Elfelejtett jelszó

Bitcoin

nincsen nekem Bitcoinom

#808724 TrendMan Előzmény: #808722

Szerintem beijedtek a Bitcoin eddigi szárnyalásától és ez amolyan ellen-kommunikációs kampány.

nincsen nekem Bitcoinom

#808722 rbbj11 Előzmény: #808707

ezt se értem....az egésznek az épp a lényege, hogy nem számít, ki hozza létre a digitális valutát...semmi haszna nem lenne, ha fed ilyet tenne....akkor lenne csak értelme, ha világ országainak mondjuk kétharmados többsége létrehozna egy általános elfogadott kriptopénzt, amit ugyanugy nem lehet elinflálni stb

Re: Animated Map Shows Where Bitcoin Is Really Taking Off

#808720 rbbj11 Előzmény: #808709

sajnos nem nagy pénzzel, de épp zártam minden longot és shortba fordítottam, ami egyelöre ronda, de hát 1 napos pozi nem pozi...

Mivel rengeteg virtuális pénz keletkezett, ezért kezdeti bizodalmam teljesen elszállt a bitcoin értékében és jövöjében. Ezért és mert hype gyanús az egész kriptopénzek piaca, új céláram van btc-re: 1000 usd. Szerintem sokkal gyorsabban meglesz, mint a 10.000 usd-s céláram. 2018 dec. 31-ig is talán.

Re: Animated Map Shows Where Bitcoin Is Really Taking Off

#808709 matgab Előzmény: #676938

Jaja, rbbj kollegának ebben a 10.000 USD-s bitcoin jóslata 2013 novemberéből nagyon bejött... Ha ezt nagy pénzzel megjátszotta, akkor ma már nem kell dolgoznia..

nincsen nekem Bitcoinom

#808708 TrendMan Előzmény: #808706

Visszalapoztam a topikban.

2013-ban egész jól vizionáltad ezt a 10.000 USD körüli árfolyamot:-)

http://www.livecharts.co…

#808662 TrendMan

http://www.livecharts.co.uk/share_prices/Bitcoin-h...

"Topping $300bn, Bitcoin's market cap has climbed above those of IBM, Disney and McDonald's, though one of the flaws of the cryptocurrency was highlighted by a report released that estimated that the energy use of bitcoin's network, which verifies all transactions made using the currency, of 30.1 terawatt hours a year is more than the national consumption of several European countries. "

"A Bitcoin hálózat - amely az egyes tranzakciókat verifikálja - működtetéséhez szükséges energiafelhasználás 30,1 Terawattóra több, mint jó néhány európai ország teljes éves energiaszükséglete."

Xtend

#808647 rbbj11 Előzmény: #808523

Mint legtöbb forexes cégnek, ennek is ciprusi offshore székhelye van. Tőzsdén is jegyzett a ceg,ezért mindent megtudsz az angol tőzsdén jegyzett reszvenyeivel kapcsolatos nyilvános adatok alapján

Satoshi Nakamoto = Elon Musk???

#808642 Varoka Előzmény: #808575

Vannak ennél alaposabb elemzések, és egy Nick Szabo nevű szoftveres gurut pl. szövegelemzések alapján inkább tartják az atyának. Mivel a tárcák nem köthetők személyhez, így elég nehéz megmondani, kinek mennyi BTC-je van.

+500

#808641 Varoka Előzmény: #808523

Garancia az nincs, gondolom, de vannak tőzsdén jegyzett derivatívák, azokat hazai brókereken keresztül is megveheted.

Satoshi Nakamoto = Elon Musk???

#808575 Koffein

"Nyolc éve már, hogy Satoshi Nakamoto világhódító útjára engedte az utóbbi évek egyik legnagyobb sztoriját, a bitcoin protokollt, amely gyakorlatilag az összes iparágat fenekestül felforgathatja a jövőben. Ennek ellenére a bitcoin szellemi atyja még nem állt a nyilvánosság elé, személyazonosságát illetően csak pletykákat hallani. Most azonban újabb fordulat jött a sztoriban, ugyanis a SpaceX egy korábbi alkalmazottja szerint a Bitcoin kitalálója nem más, mint a Tesla alapítója, Elon Musk."

http://www.portfolio.hu/vallalatok/vallott-a-korab...

Mi szól mellette?

  • Technikai képességek: a bitcoin protokollt olyan írta, aki hatalmas tapasztalattal rendelkezik a C++ progamozási nyelvben, amelyre egyébként a SpaceX is erősen támaszkodik. Mindemellett Musk Hyperloop projektjének a leírása is arra enged következtetni, hogy Musk mély tudással rendelkezik a kriptográfia terén.
  • A nagy problémamegoldó: A Bitcoin koncepcióját 2008-ban tették közzé, ami gyakorlatilag egy reakció volt arra, hogy pénzügyi válság következtében mennyire megnövekedett a bizalmatlanság a hagyományos bankrendszerrel szemben.
  • Musknak nincs szüksége pénzre: Satoshi állítólag 1 millió bitcoinnal rendelkezik, ami mostani árfolyamon több mint 9 milliárd dollárt jelent. Azonban ez még mindig csak a fele Elon Musk vagyonának.



Ellene?

  • 2008 Musk legrosszabb éve volt: Musk már többször említette, hogy 2008 az egyik legnehezebb év volt az életében, mind üzletileg, mind magánéletileg, így felmerül a kérdés, hogy egyáltalán lett volna kapacitása a Bitcoinnal foglalkozni.
  • Musk a rivaldafényben él: Valljuk be Musk imádja a nagy bemutatókat, bejelentéseket (érthető módon). Ez azonban teljesen ellentétben áll azzal, hogy Nakamoto ennyi éven keresztül eltitkolta kilétét


Xtend

#808523 matgab Előzmény: #808517

emlékeztem, hogy írtátok már, csak nem emlékeztem, hogy mit.

És a Plus500-nak milyen háttere van? Ki garantálja a rajta lévő lóvécskámat?

Vagy google a barátom?

Xtend

#808514 matgab Előzmény: #808413

+16% ma ejjel a bitcoin arfolyama.

Ha ma is esni fog a bitcoin group sa akkor tokon bokon magam...

Ti hol vesztek bitcoint?

Xtend

#808413 rbbj11 Előzmény: #808412

igy van, de ehhez nem kelle emelkednie btc-nek, ahogy már megbeszéltük

Leszamitva a 8000-es kitörést igen lanyha a kereskedés vele utóbbi 2 hétben, tehát nem is meglepö a btc group árfolyama szerintem