Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

oké,rendben.mindent tisz…

#783196 Sumér harcos

oké,rendben.

mindent tisztáztatok.

akkor december 3 svk.

lássam a létszámot,mind a 4 szobát foglalhatom holnap?

akkor ki jön?

Herceg,Joepappa,Bazsy,Rigo?Rbbj?mostmár akkor fixre hogyan állunk?

Abszolut nem sértődök me…

#783191 Csokigyáros Előzmény: #783190

Abszolut nem sértődök meg... nagyon sűrü nekem is az év vége... dec.3.-a biztos nem jó... akkor van a szülinapom és nem Magyarországon töltöm... de majd jövőre tartunk egy nagyobb erdőbényei bulit.. érezzétek jól magatokat... nekem is nagyon erőltetett tempóban sikerült volna csak ez a bényei projekt, mert az előző szombat is csak neccesen lett volna jó! üdv Néktek! :)

én meg nem värok holnapi…

#783186 rbbj11 Előzmény: #783176

én meg nem värok holnapig, hanem felhivom most....mi a fenére värsz? :D

nem is rád gondoltam, te…

#783185 rbbj11 Előzmény: #783175

nem is rád gondoltam, te....

Mindenki másra gondoltam, aki nem szervezö. Csak néhányan írkálunk a topikba, ilyen alacsony érdeklödés talän még sose volt.

a dátum mindkét esetben …

#783178 Sumér harcos Előzmény: #783177

a dátum mindkét esetben december 3 lenne.

Létszámokat illetően,a következőt látom:

Bénye: Csoki,Herceg,Joepappa,Bazsy-Waszi??? az oldalról szinte ennyien.

SVK: Rigó,Rbbj,Bazsy,Herceg,Joepappa,Sumér,-Waszi??

első nekifutásra ez látszik.

OK,intézkedj:)Ja ,én nem…

#783177 Sumér harcos Előzmény: #783176

OK,intézkedj:)

Ja ,én nem sértésnek vettem az ő hsz-ét, részben igaza is van.

sőt ,ő is azt hiszem SVK-ra jönne pl.

:)

Mondom, felhívom őket ho…

#783176 KawaBazsy Előzmény: #783175

Mondom, felhívom őket holnap, ha nem jelentkeznek be. Robbajj cincogásával meg ne törődj, majd megszervezi ő jobban, ha szeretné.

részemről,nem sokáig fog…

#783175 Sumér harcos Előzmény: #783168

részemről,nem sokáig fog akadozni,mert 2nap, 5nap, 1hét és nem lesz szállás,a borászoknak másik csoportjuk,rendezvényük lesz-vagy elfoglaltak lesznek december 3án,nem lehet 1héttel előtte leakasztani ezt az egészet a szögről,igy időpont híján nem lesz,nincs alapom,hogy tovább keverjem a xart:)

itt a különbség az,programtól függetlenül,ahogyan én látom megszolitottságom okán,hogy bényére menne 3-4-5emberke,SVK-ra meg akár 8-10fő,legfőképpen a távolság miatt.Ez és Csoki viszonylag ritka megjelenése,és egy kisebb provokácio okán keveredtem ártatlanul az ügybe:)Waszi meg gőzöm sincs hová tűnt,még augusztusban beszéltem vele telefonon,akkor rendben volt.

De..én Csokit sem szeretném megbántani,megsérteni,főleg,hogy bírom a gyereket:)kialakult egy állapot,ezt a kusza helyzetet,mindenképpen Herceg-Joepappa-Csoki trionak kellene egyeztetni.És nem mindkét helyszin jó,hanem tessék határozottan egyeztetni:)))és lebaxni mindenkit és beállitani a sorba:)hogy akár- bénye lesz és pont.

Én nem sértődöm semmin,nem tolakodom ezzel az egésszel,ha nem jön össze, visszatérek jövőre rá,csak leirom,amit gondolok a dologról,amivel határozottságom ellenére,(mint tényekkel),ugy érzem mindenki egyetérthet.

igen,alapvetően csapongó ötletelés az idei tervezet valóban:))),- "legyen svk,na akkor bénye lesz,de svk jobb lenne,de minden jo,de sehol ne legyen semmi"-ilyen hasonlo volt eddig a menete a dolgoknak:)))

kiváncsian várom mostmár a folytatást:)

igencsak akadozik a szer…

#783168 rbbj11 Előzmény: #783139

igencsak akadozik a szervezés idén

Ahogy elnézem, egyik helyszínen sem lesz ebböl semmi.

igen,a szállás,pincészet…

#783140 Sumér harcos Előzmény: #783139

igen,a szállás,pincészet miatt,minél hamarabb lenne jo,hogy foglaljam majd.

utána tudok árakat mondani,meg variáciokat,hogy mit fizetek én a társaságnak,mint rendező.

Jah, a hosszú 7végén ezt…

#783139 KawaBazsy Előzmény: #783137

Jah, a hosszú 7végén ezt zongorázzuk le. Ha nem jelentkeznek be, majd felhívom őket.. Oszt majd kiderül.

mint meghatározó szerepk…

#783137 Sumér harcos Előzmény: #783110

mint meghatározó szerepkörűek,Herceg,Joepappa mondani kellene vmit nektek is,Csokival beszélni stb ,nehogy megsértődjön nekem.:)

Amennyiben SVK,akkor én Waszit sem hajkurászom,ha nincs itt(majd előkerül)

véglegesitett programmal megszervezem én egyedül.

de az idő szorit.

amennyiben igy is bénye,engem nem zavar,csak itt van más felvetés.

:)

Nekem Bénye is, yo, SVK …

#783122 KawaBazsy Előzmény: #783110

Nekem Bénye is, yo, SVK is yo, de utóbbira komolyabb az érdeklődés. Dátum szerint is mindegy, majd úgy igazítok.

na figyeljetek ide,hogy …

#783110 Sumér harcos Előzmény: #782984

na figyeljetek ide,hogy összefogjam itt a kalandot.:)

akkor először is a helyszinről kellett volna,kellene szavazni,hogy idén mi legyen?hol legyen?

Csokival szemben engem hoztok xar helyzetbe már,ugy tűnik esetleg,hogy elxarom a fekete párduc bulit bényén.

Akkor először is, mi akartok,hol legyen?

Ma este,du voltam a szálláson,hogy egyáltalán legyen alap részemről beszélni róla,még üres?,tehát 8férőhely(ettől többen tuti nem jöttök),4szoba szabad még.

van egy másik panzio is,kint az udülő -övezetben-,náluk még nem jártam.

de már nem sok idő van.......itt pöcsölni ezzel,pincészetnél beszélnem kell velük,pia-kaja stb.

dönteni kellene,szavazni kellene,de nagyon gyorsan,ha ez egyáltalán aktuális.

:)