Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Sumér harcos Előzmény: #783168

részemről,nem sokáig fog akadozni,mert 2nap, 5nap, 1hét és nem lesz szállás,a borászoknak másik csoportjuk,rendezvényük lesz-vagy elfoglaltak lesznek december 3án,nem lehet 1héttel előtte leakasztani ezt az egészet a szögről,igy időpont híján nem lesz,nincs alapom,hogy tovább keverjem a xart:)

itt a különbség az,programtól függetlenül,ahogyan én látom megszolitottságom okán,hogy bényére menne 3-4-5emberke,SVK-ra meg akár 8-10fő,legfőképpen a távolság miatt.Ez és Csoki viszonylag ritka megjelenése,és egy kisebb provokácio okán keveredtem ártatlanul az ügybe:)Waszi meg gőzöm sincs hová tűnt,még augusztusban beszéltem vele telefonon,akkor rendben volt.

De..én Csokit sem szeretném megbántani,megsérteni,főleg,hogy bírom a gyereket:)kialakult egy állapot,ezt a kusza helyzetet,mindenképpen Herceg-Joepappa-Csoki trionak kellene egyeztetni.És nem mindkét helyszin jó,hanem tessék határozottan egyeztetni:)))és lebaxni mindenkit és beállitani a sorba:)hogy akár- bénye lesz és pont.

Én nem sértődöm semmin,nem tolakodom ezzel az egésszel,ha nem jön össze, visszatérek jövőre rá,csak leirom,amit gondolok a dologról,amivel határozottságom ellenére,(mint tényekkel),ugy érzem mindenki egyetérthet.

igen,alapvetően csapongó ötletelés az idei tervezet valóban:))),- "legyen svk,na akkor bénye lesz,de svk jobb lenne,de minden jo,de sehol ne legyen semmi"-ilyen hasonlo volt eddig a menete a dolgoknak:)))

kiváncsian várom mostmár a folytatást:)