Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Utolsó két adagomra nagy…

#782502 Csusza

Utolsó két adagomra nagyon szűk stopot állítottam be. Eléggé megfeszítették a húrt...

Vagy nem is vicc, ki tud…

#782453 Csusza Előzmény: #782364

Vagy nem is vicc, ki tudja... :-)

Egész nap nem volt netem -megőrülök ettől a retkes telekomtól!-, így lemaradtam egy vételről 500-nál és egy kiszállóról 600 alatt. Ilyesmi lett volna a terv...

Bekattant a stop, 7531-…

#782334 Csusza Előzmény: #782332

Bekattant a stop, 7531-en eladott 3 adagot. Beker ~7400 volt.

2 adag maradt még, azokat tartom.

Néha el szokott tűnni eg…

#782324 Csusza Előzmény: #782318

Néha el szokott tűnni egy időre. Gondolom más dolga van. Vagy csak tesztel minket, háttérből figyelve, hogy hiányoljuk-e... :-)

Tegnap végül nem adtam el, mert t-com hálózatfejlesztés óta -a korszerűség jegyében- nálunk néha nincs net, épp akkor sem volt. Most tartom, és aggódva figyelem, hogy erről az 550-ről merre billen.

Nem szokásom, de most egy stopot azért beraktam, ha lefordulna.

Grat.Ezt a "néccászonves…

#782279 Csusza Előzmény: #782268

Grat.

Ezt a "néccászonveszekosztnemadomelidőbenésmegsétáltatomésagutamegüthogymilyenhülyevagyok" dolgot én is előadtam. :-)

Nap végén tervezem eladni a pakkom egy részét. Csak addig ne engedjék vissza...


faktoros volt.vsz. nemto…

#782275 Sumér harcos Előzmény: #782272

faktoros volt.

vsz. nemtom megy-e oda,innen még nehéz megmondani,lehet csak 7000-7150ig megy le.

még olyan 20-200pont emelkedés is elférne,hogy számomra,általam figyelt dolgok alapján igazán tulvett legyen,nemtom hol lesz a teteje,de szép sort kör is lesz benne rövidesen elméletileg.

7000 alatt veheted elméletileg ujabb felkörre.


-igazából mielőtt vki is betámadná feltételes módban irt irásomat,semmit nem tudok:)

hogy ezt megint a létező…

#782272 matgab Előzmény: #782268

hogy ezt megint a létező legszarabb pillanatában dobtam ki, csakúgy , mint a Richtert...

Na most már megvárom amíg 7000 alá megy megint...

kidobva.és a kevésbé jo …

#782268 Sumér harcos Előzmény: #781825

kidobva.

és a kevésbé jo vételem 7400alatt körül-az is kidobva.

ugyan ez utobbit lesétáltattam először 7250alá is.

Kösz. Ma 500 fölött hatá…

#782265 Csusza Előzmény: #782179

Kösz. Ma 500 fölött határozottan, ezért voltam tegnap mérges az elírásom miatt.
Forgalom azért lehetne kicsit meggyőzőbb erejű is... :-/

Na persze, hogy elírtam …

#782176 Csusza Előzmény: #782173

Na persze, hogy elírtam a megbízást, így elment 7445-ön. :-/ Beker 7275 volt.

Grat. Én még tartok mind…

#782173 Csusza Előzmény: #782167

Grat.

Én még tartok mindent, kapzsibb vagyok. :-)


Bár most beteszem egy részét záróba valami szemtelen árral, igaz amilyen forgalom ma volt, nem lesz itt semmi felkötözgetés.