Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

OTP részvény fórum

Ettől a választéktól nem…

#780203 Csusza Előzmény: #780190

Ettől a választéktól nem is lehet elájulni! :-D

Ahogy otp-től sem, igen erőtlen, valami kivárás van, esetleg következő felminősítésre(?) gyúrás.

nem bántásból hanem tisz…

#780191 Ibiza Előzmény: #780190

nem bántásból hanem tiszteletből..mint ahogy kosztó papázol

Nem vagyok elájulva én s…

#780190 banyaiz Előzmény: #780176

Nem vagyok elájulva én se a választéktól. Trumpnak nem örülne a piac első reakcióként vsz. Aztán utána konkrétan miket lépne ki tudja. Clinton esetén pozitív reakciókat várnék mert kevésbé ködös mit lehet tőle várni nagyjából.

Elég szorosnak néz ki utolsó pillanatig nyitott . Most csak a vita előtt is alatt is volt rángatózás , mi lesz majd választás közeledik.

...

Ibiza: Koruk alapján néni , bácsi de egyébként egyiket se nézném annyinak amennyi. Ez az amerikai álom. :) Nem bántásból papáztam egyébként .

A kampány azért csak kam…

#780176 Csusza Előzmény: #780134

A kampány azért csak kampány. Utána mindenki lehiggad, és tudjuk, hogy töredékét sem lépi meg az ígéreteknek. Nem fogják kiforgatni a világot a sarkaiból.
Amúgy mindét figura borzasztó, tipikus amerikai stílus, én nem is nézem őket.

jól jelzi a szervilitást…

#780145 Ibiza Előzmény: #780134

jól jelzi a szervilitást.. trump az papa orbán meg egy féreg ugye?

Miközben egyik az csak egy külföldi jelölt a másik az a Hazád? miniszterelnöke...

Csak megjegyzem az elnök vagy m.elnök az egy intézmény nem személy.. csak szmbe jutott.

Clinton Trump meccs ok…

#780134 banyaiz Előzmény: #780131

Clinton Trump meccs októbert meghatározhatja vsz.

Néztem a vitát szerintem Trump húzta a rövidebbet. De nehéz megsaccolni hogyan csapódott le amcsi fejekben.

Nem láttam extrát Trump papától, Clintontól se de vsz Trumpnak kellene valamit mutatnia nyerjen.

Ha minden tervek szerint alakul év végére kell keménykednünk .


Tapasz: vsz ez a magyar népszavazás nem fog különösebb hatást tenni rá, konkrétan szerintem semmilyen hatást. De ha Trump megnyeri a választást az egy Brexithez hasonló felfordulást hozhatna legalábbis első reakcióként. Lehetnek előtte is parázások. Bankadó emelés csökkenő EU támogatások miatt dupla tökönlövése lenne saját magunknak. Ennek az ideje lejárt amikor ment chf parasztvakítás. Akkor volt a gonosz bank műsor, most a bankok segítsék a gazd növekedést műsor van. Gonosz bank műsor egyszeri és megismételhetetlen szellemi termék volt. :)

Bazz, ha én fogorvoshoz …

#780131 Csusza

Bazz, ha én fogorvoshoz megyek, akkor ezt a dögöt visszaadják.
Úgy látszik a mai parodontológiai klinika sem tett jót neki... :-/
Előre szólok, hétfőn újra megyek, mehet a shortolás! :-)

Én szinte kizártnak tartom, hogy 7k alá visszamenjünk. Jó papír ez.

háát ha hétfőn nem szökk…

#780114 Ibiza

háát ha hétfőn nem szökken 250 fölé akkor sztem irány a 6950

Aki az előző felmenetelb…

#780090 Tapasz Előzmény: #780089

Aki az előző felmenetelben 7400 ért vett, az több, mint 4 évet ült benne. Soha nem lehet tudni. Ráadásul, ha már nem lesz uniós pénz, akkor jöhet megint a bank adó.

Kiváncsi leszek az érvényes szavazás eredménye milyen hatással lesz a jövő hét hétfői kereskedésre.

aki ugy 7630on vásárolt,…

#780089 Sumér harcos Előzmény: #780061

aki ugy 7630on vásárolt,azzal ugy mi lesz?

2honapra beragadt?

hirre adni,nagyon benne van szept 16 óta,eddig.

mondtam 250 a fontos szi…

#780034 Ibiza

mondtam 250 a fontos szint..de nincs jelentősége..

Na, legalább nem kötötté…

#780027 Csusza

Na, legalább nem kötötték 7200 alá, ez is valami.

OTP

#779969 Csusza Előzmény: #779897

Szia! :-)) Örülök, hogy itt vagy, meg hogy ilyen szép köröket csináltál, gratulálok! ;-)
Mi itt csak kicsiben, aprózva nyomjuk a szakmát... :-)

OTP

#779897 BudFox Előzmény: #779753

Sziasztok. :-))

Már egy ideje nem néztem be...hogy álltok manapság ?

Nekem idén ez a 3. menet OTP -m.

Volt egy ugye még Quaestorból :

4334 - osztalék , tehát olyan 4167 -ről volt és 7000 -en adtam el.

a 2. pakk olyan 6800 körülről volt osztalékkal együtt, amit 7090 -en adtam ela mostani pakk. 7290 -ről van.

eladhattam volna hétfőn felminősítés rallíban 7620 körül...de hát az vártam hogy megyünk nagyon...


Most kicsit konszolidálódunk azthiszem...

ha USA nem esik még akkor megyünk feljebb, és jön a mikulás rally is majd.

év végére jó lenne 7700-8000 -et megcélozni.