Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

7515, egy adag vétel. Zá…

#779512 Csusza

7515, egy adag vétel. Zászlónak látom...

Érett már egy ideje. Ár…

#779500 banyaiz Előzmény: #779483

Érett már egy ideje. Árfolyamilag is árazták már a fundás javulást , Bux se 20 k környékén mászkál.

Konzervatívabb alapoknak bekerülünk a listájába. Jó ez, jobb mint mikor esünk bele a bóvliba és megy az ökörködés mennyire unortodoxak vagyunk, és mennyire nem számít a minősítés mert baromi fasza gyerekek vagyunk.

Ennél mindenképpen jobb hír bármit is okozzon rövid távon árfolyamilag. :)

Meg se álljunk tripla A-ig azt kívánom .

Hét érdekes lesz fed szerdán , kijöttünk bóvliból.

Kijöttünk bóvliból. …

#779471 banyaiz Előzmény: #779313

Kijöttünk bóvliból. Ez álomforgatókönyv. Nem adták könnyen ezt a jobb minősítést. Nem lehet vádolni őket elkapkodták a dolgot, de ide is eljutottunk. Lassan lassan lekerülnek ezek a nyomasztó dolgok.

7250 komoly színt..7180o…

#779313 Ibiza Előzmény: #779305

7250 komoly színt..7180on nagy vételi erő szokott kerekedni..

tegnap zártam még1 sorto…

#779305 Sumér harcos

tegnap zártam még1 sortot.

nyitottam mást is.

a longhivők a 7200ban és 7000ben biznak,bizhatnak.

szeretném,ha benézne 7100alá legalább.


:)milyen vicces mai elem…

#779242 Sumér harcos

:)

milyen vicces mai elemzés szöveg inditásnak:)

"Közel 1 százalékot zuhant a blue chip, nem hozott szerencsét a hét kezdete......"


2sortot zártam tegnap.

van pozim.


Mai vételek: nyitóban, 7…

#779212 Tapasz Előzmény: #779210

Mai vételek: nyitóban, 7364 ért és 7314 ért. Gondokodtam, hogy a legalsót eladom ma, de hátha holnap lesz feljebb.

Felfelé menet bekattant …

#779210 Csusza

Felfelé menet bekattant egy adag vételem 405-ön.
Lehet, hogy ennyivel ma le is tudjuk a korit... (???)

Na, van egy kis kori, vé…

#779195 Csusza

Na, van egy kis kori, végre.

Én még várok.

Sok minden nem történt e…

#779105 banyaiz Előzmény: #778979

Sok minden nem történt ecb előtt. Legalábbis az utolsó napokban. Hiába figyeltük. :) Az volt az elképzelésem előtte külföldet venni fogják és otp-t is. Valami volt de nem az igazi.

Most viszont vsz Fed következő összeröffenés még szeptember 2x-én. Meg kell nézzem mikor pontosan. Kamatemelési félelmek előtte esésféleség . Amúgy is izgalmasnak ígérkezik ez az október november amcsi elnökválasztás miatt .

Lesz még magyar minősítés snp talán. Hátha lépnek bóvliból , jövő hét.

Inkább le tűnik esélyesnek most szeptember október . Aztán év végére megvehetnék ha minden jól megy. Azt se bánom külföldi esést 7400 fölött nézzük végig, sőt. De hát azért nem biztos, hogy számíthatunk ilyen erőre.