Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

A jó francért nem bír ez…

#777955 Csusza

A jó francért nem bír ez a nyomorult megmaradni 7200 fölött???
Addig kínlódik, míg a végén lefordul... :-/

....... ........ ....…

#777897 Tapasz

....... ........ ........ ........... !!!!!! Remélem az elkövetkező tíz évben nem lesz 1 forinttal sem több, mint a mai záró. Hogy csinálna magának kistestvért.

Na, legalább vannak sike…

#777866 Tapasz Előzmény: #777864

Na, legalább vannak sikeres tőzsdézők is. Remélem azért a 15 % adót befizetik a nyereség után :-)

http://www.portfolio.hu/…

#777864 Sumér harcos

http://www.portfolio.hu/finanszirozas/bankok/most_...

hát ez kurta egyszerű,mit ne mondjak....

"Bencsik László, az OTP vezérigazgató-helyettese augusztus 12-én 3961 forintos átlagáron 15386 darab OTP-részvényt vett a banktól tőzsdei kereskedésen kívül, és még ugyanaznap el is adta a papírokat tőzsdén, mégpedig 7131 forintos átlagáron. Vagyis a részvényeket közel 60,9 millió forintért vette és 109,7 millió forintért adta el a vezető, az ügyleten 48,8 millió forint nyereséget realizált (az adózásra itt most nem térünk ki).

Kovács Antal, az OTP igazgatóságának tagja 5000 darab OTP-részvényt értékesített 7170 forintos áron, Rudas Ágnes, az OTP felügyelőbizottságának tagja pedig augusztus 12-én 4261 forintos átlagáron 8628 darab OTP-részvényt vásárolt tőzsdén kívüli ügylet keretében."

Peca közben 7078 as pakk…

#777852 Tapasz

Peca közben 7078 as pakk visszavéve, majd el is adva 7200 ért.

havi kép

#777770 Stef

Én most 7500-ig várnám felfel, onnan le 5900-6000 majd fel 10170-re. Ez a havi nézőpontom OTP-re, tehát idén 7500-as, jövőre 10170-es csúcsot várnék tőle és innentől kezdve nem megy 6000 alá.

Mindezt a havi logaritmikus chartra alapozva.

(nincs pozim benne)

7078 as osztalékos pakk …

#777765 Tapasz

7078 as osztalékos pakk eladva 7198 ért

OTP jövője

#777752 z5xwam Előzmény: #777677

Majd a piac eldönti mit hoz a jövő, sztem már túlárazott, az osztalékhoz és BVPS-hez képest. Jómagam ezeken a szinteken már nem vennék.

értetlenkedel itten...80…

#777697 matgab Előzmény: #777679

értetlenkedel itten...

8000 szept 30 előtt, utána meg esik majd...

Na de most akkor végül 8…

#777679 Csusza Előzmény: #777677

Na de most akkor végül 8 ezer, vagy vörös október? Összezavarsz egészen... ;-)


7062 es osztalékos pakk …

#777678 Tapasz

7062 es osztalékos pakk eladva 7112 ért