köszi
most visszavenném ha kezdene lefelé jobban hasitani.
sortolni nem fogom.
majd figyelem Tapaszt honnan kezdi venni:)Ő ilyen nagy lépcsőzetes vevő:)
köszi
most visszavenném ha kezdene lefelé jobban hasitani.
sortolni nem fogom.
majd figyelem Tapaszt honnan kezdi venni:)Ő ilyen nagy lépcsőzetes vevő:)
engem már kitett az élet a longokból.
ma nem emelkedünk,péntek van,sok volt egyszerre tegnap aszongyák a piacon.
de még hosszu a nap ugyan.
nem szorakozhattam vele 60%ban certi volt.
partvonal
Nem vagy egyedül ezzel, én sem mertem komolyat bevállalni, hiába láttam, hogy kellene.
Tegnap 6500 alatt gondolkoztam 6 szoros pakk vételen, de csak egy kicsivel nagyobbat vettem, mint a szokott pakk méret. Az álmodozás + 300 ft haszon volt. Hát, bejött volna. Gyáva voltam megint ....
A 6609 es részt eladtam 6739-ért. Biztos ami biztos, ez.már zsebben :-)
ilyen napot 90%ban plusszos követ.
forgalom semmi,holnap jöhetnének esetleg a külföldi vagy hottentotta későn ébredők:)
mivel a belföldiek már fent vannak:)
egy longot zártam.
mondtam, hogy nem faktoros vétel volt... azt 6995-ös vételemnél jelentettem, azóta meg megvolt már a 6200 is...
eddig nincs faktor:)
Ha nem tetszik, szállj ki te a csónakból! Akkor legalább tudnánk, hogy szállni fog a hullámokon... ;-)
te hazárdőr! :-)
ha mindenki egy csónakban utazik, akkor az a csónak el fog süllyedni...
vettem 6519-en is... kva sokat... majd meglátjuk.
jujjuj:)
pedig lezártam az összes maradék sortom 500alatt.
és nyitottam még longot 500alatt.
ha lefelé holnap,akkor már csak longot bővitek.
az sem zavarna,de mivel vásároltál,erre lehet a legnagyobb esély:)