Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

köszimost visszavenném h…

#777297 Sumér harcos Előzmény: #777295

köszi

most visszavenném ha kezdene lefelé jobban hasitani.

sortolni nem fogom.

majd figyelem Tapaszt honnan kezdi venni:)Ő ilyen nagy lépcsőzetes vevő:)

engem már kitett az élet…

#777293 Sumér harcos Előzmény: #777242

engem már kitett az élet a longokból.

ma nem emelkedünk,péntek van,sok volt egyszerre tegnap aszongyák a piacon.

de még hosszu a nap ugyan.

nem szorakozhattam vele 60%ban certi volt.

partvonal

Ha ....

#777292 Csusza Előzmény: #777258

Nem vagy egyedül ezzel, én sem mertem komolyat bevállalni, hiába láttam, hogy kellene.

Ha ....

#777258 Tapasz

Tegnap 6500 alatt gondolkoztam 6 szoros pakk vételen, de csak egy kicsivel nagyobbat vettem, mint a szokott pakk méret. Az álmodozás + 300 ft haszon volt. Hát, bejött volna. Gyáva voltam megint ....

A 6609 es részt eladtam …

#777254 Tapasz Előzmény: #777141

A 6609 es részt eladtam 6739-ért. Biztos ami biztos, ez.már zsebben :-)

ilyen napot 90%ban pluss…

#777242 Sumér harcos

ilyen napot 90%ban plusszos követ.

forgalom semmi,holnap jöhetnének esetleg a külföldi vagy hottentotta későn ébredők:)

mivel a belföldiek már fent vannak:)

egy longot zártam.

mondtam, hogy nem faktor…

#777210 matgab Előzmény: #777208

mondtam, hogy nem faktoros vétel volt... azt 6995-ös vételemnél jelentettem, azóta meg megvolt már a 6200 is...

Ha nem tetszik, szállj k…

#777191 Csusza Előzmény: #777187

Ha nem tetszik, szállj ki te a csónakból! Akkor legalább tudnánk, hogy szállni fog a hullámokon... ;-)

te hazárdőr! :-)ha minde…

#777187 matgab Előzmény: #777186

te hazárdőr! :-)

ha mindenki egy csónakban utazik, akkor az a csónak el fog süllyedni...

jujjuj:)pedig lezártam a…

#777178 Sumér harcos Előzmény: #777173

jujjuj:)

pedig lezártam az összes maradék sortom 500alatt.

és nyitottam még longot 500alatt.

ha lefelé holnap,akkor már csak longot bővitek.

az sem zavarna,de mivel vásároltál,erre lehet a legnagyobb esély:)