Meg is indult a kicsike, köszönjük!
KBC 6300-as, Erste 6400-as célárat tart most rá.
Meg is indult a kicsike, köszönjük!
KBC 6300-as, Erste 6400-as célárat tart most rá.
Ezer köszönet, hogy kiszálltál, így nőhet a profitom a longon ;)
----
Lassan 5 éve, hogy a Stoky-t olvasom és néha böfögök valamit (a túl sok fórumozás elhúz engem). Már a kezdetektől szkeptikus voltam ezzel a faktorral kapcsolatban. Úgy gondoltam mindenki ezzel húz Téged, viccelődtök meg ilyenek... aztán meg egyre többször bizonyítottad, hogy létezik. Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy ez így van.
Amennyiben lenne játszós pénzem, akkor mindig vennék abból amiben éppen -10%-nál vagy, 1 évig csinálnám, utána meg a profit felét átadnám cash-ben :)
Ez már művészet! Ő.Ő De, legközelebb inkább a banyát.
pont az arany lokális mélypontján adtam el az aranybányát...
Az nem erdekel, másoknak milyen jo, azzal foglalkozzunk, hogy lesz ebből nekünk biznisz?
ott azért elég sok a pártkatona, aki vásárolgat. Nekem van ottani ismerősöm, ő rajta nem látszik a válság :)
együtt a fórumosok kéne vegyünk vmit Venezuelában
Mär minden ingyen van, nagyobb lehetöség, mint magyar privatizácio idején!
ezt nem hiszem el...
Meglévő portfolióm mai teljesítménye:
LC.US -5.82%
MYL.US -2.28%
ODP.US -5.59%
K+S: -4,25%
SDRL.US -7,37%
NKE.US +0.14%
OTP.HU +0,62%
GME.US -3.38%
Inditex: +0,24%
Ageas: -3,55%
RNK -0.46%
4IG.HU 0%
Mostanában eladott részvényeim:
RICHTER +0,49% |
| GG.US +0.51%
MO.US +1.38% |
Ha a pénzt átcsoportosítanád ilyen kötvényekbe, tuti beborítanád egész Venezuelát is:
http://privatbankar.hu/makro/kaosz-venezuelaban-az-egykori-roman-diktatort-utanozzak-295322
akkor már nem mindegy, legyél már jó fej velem :)