Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#774856 banyaiz Előzmény: #774825

Cs lassan lassan de közelíti azt a részvénymennyiséget amit 2014-ben bevágott . Még 1 millió db-ot hozzácsap meg is van.

Bár a nevén is van pár száz k az is nőtt az elmúlt években opciók miatt.

Re: nincs cím

#774851 Csusza Előzmény: #774850

Szerintem csak hagyja magát megvesztegetni, hogy mikor vegyen-adjon. Ilyen referenciával csak hátradől, és kasszíroz.

Re: nincs cím

#774841 Sumér harcos Előzmény: #774832

húha...

ezt pontosan ird be,mikor-hol?mert itt sokan infarktust kapnak;)

ugye van egy vicc,mi a különbség egy Haha és a Hűha között???20centi.

ebben a topikban egy Matgab vásárlás:))

Dr. Csányi Sándor szinga…

#774825 Sumér harcos

Dr. Csányi Sándor szingapúri alapja, a Sertorius Global Opportunities Fund most már második napja veszi nagy tételben az OTP részvényeit. Tegnap ismét a Concorde Értékpapír Zrt.-n keresztül, 6332 forintos átlagáron 75 000 darab OTP törzsrészvényt vásárolt az alap.

A tranzakció összértéke 475 millió forint, a tegnapi 9,4 milliárd forintos forgalomnak az 5 százalékát adta a szingapúri alap.

A tegnapi vásárlás után a Sertoriusnál 1 300 000 darab OTP részvény van, ez az összes részvény 0,46 százaléka. Dr. Csányi Sándor elnök-vezérigazgató közvetlen részvénytulajdona változatlan maradt.

Re: nincs cím

#774749 prfecó Előzmény: #774699

Tegnap találkoztam Herr Nádyval és plafonig ugrált örömében mert megtudta eladtad MOL csomagodat .

Csányi még nem tudta, h. kiszálltál , mert vetette szingapuri alapjával.

Titkos tipp 07.11-én vegyél ENEFI-t

Re: nincs cím

#774713 Sumér harcos Előzmény: #774710

Stirlic(Csányi) tudta???????????:)

Akikkel 1ütt sörözött az EB-n,biztosan szolt nekik is:)

http://media.borsonline.hu/cikk/12/116042/gallery-picture/645w/978779_screen-shot-2016-06-19-at-143841.jpg

én nem tudtam, lefelé azért kitömtem magam vastagon.

2adag van már csak minuszban,illetve 1(6700 környékéről),mert a másik már nullában.

még huzhatnának a bazáron vmennyit,lehet xórnám is vmennyit.