Cs lassan lassan de közelíti azt a részvénymennyiséget amit 2014-ben bevágott . Még 1 millió db-ot hozzácsap meg is van.
Bár a nevén is van pár száz k az is nőtt az elmúlt években opciók miatt.
Cs lassan lassan de közelíti azt a részvénymennyiséget amit 2014-ben bevágott . Még 1 millió db-ot hozzácsap meg is van.
Bár a nevén is van pár száz k az is nőtt az elmúlt években opciók miatt.
Én is kérek ilyen nagybácsit.
Eddig azt hittem fényevő.Az tök praktikus.A tőzsde meg a hobbija.
Neee, majd nyócezernél.
Ő.ő
Szerintem csak hagyja magát megvesztegetni, hogy mikor vegyen-adjon. Ilyen referenciával csak hátradől, és kasszíroz.
baze, te miből élsz? Abból, hogy szombat-vasárnap zárva a tőzsde?;-)
húha...
ezt pontosan ird be,mikor-hol?mert itt sokan infarktust kapnak;)
ugye van egy vicc,mi a különbség egy Haha és a Hűha között???20centi.
ebben a topikban egy Matgab vásárlás:))
Dr. Csányi Sándor szingapúri alapja, a Sertorius Global Opportunities Fund most már második napja veszi nagy tételben az OTP részvényeit. Tegnap ismét a Concorde Értékpapír Zrt.-n keresztül, 6332 forintos átlagáron 75 000 darab OTP törzsrészvényt vásárolt az alap.
A tranzakció összértéke 475 millió forint, a tegnapi 9,4 milliárd forintos forgalomnak az 5 százalékát adta a szingapúri alap.
A tegnapi vásárlás után a Sertoriusnál 1 300 000 darab OTP részvény van, ez az összes részvény 0,46 százaléka. Dr. Csányi Sándor elnök-vezérigazgató közvetlen részvénytulajdona változatlan maradt.
Tegnap találkoztam Herr Nádyval és plafonig ugrált örömében mert megtudta eladtad MOL csomagodat .
Csányi még nem tudta, h. kiszálltál , mert vetette szingapuri alapjával.
Titkos tipp 07.11-én vegyél ENEFI-t
Bolond vagy! Ő sejtette a legkevésbé, hogy ez lesz...
;-)
Stirlic(Csányi) tudta???????????:)
Akikkel 1ütt sörözött az EB-n,biztosan szolt nekik is:)
én nem tudtam, lefelé azért kitömtem magam vastagon.
2adag van már csak minuszban,illetve 1(6700 környékéről),mert a másik már nullában.
még huzhatnának a bazáron vmennyit,lehet xórnám is vmennyit.