jo hir a hir
http://bet.hu/newkibdata/121545599/160628_Sertorius_134.pdf
Csányi vette 6200-on tegnap.
Fecókám, rég láttalak! :-)
Remélem te jobban jártál a velem való találkozás után, mint a Hernády? :-)
Figyellek, szép kis körök ezek, grat.
Nagyon remélem, hogy már láttuk a legalját.
Szent Kleofás matgab bevásárolt.
Brexit kutya****a , bankrendszer összeomolhat OTP szilárd , de a Matgab hatás leírhatalan ))
Dobtam a tegnapi otp/mol párost, de szeretném lejjebb visszavenni.
ezek ibiza szintek.. 950-650-250..és 187en elementális vételi erő szokott kerekedni.
adtam vettem agybafőbe.
Matgab mit csinál ujabban?mit lehet erről tudni?
:)
vásárolt 6200 környékén?:)
ezen áll v bukik minden.:)
Ja.
"Az OTP egyik vezetője pénteken már vette a bank részvényeit":)
vettem longot ma,Jó áron?????
azért nem vok nyugodt.