Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#774699 matgab Előzmény: #774691

Fecókám, rég láttalak! :-)

Remélem te jobban jártál a velem való találkozás után, mint a Hernády? :-)

Re: nincs cím

#774698 Csusza Előzmény: #774670

Figyellek, szép kis körök ezek, grat.

Nagyon remélem, hogy már láttuk a legalját.

Re: nincs cím

#774691 prfecó Előzmény: #774687

Szent Kleofás matgab bevásárolt.

Brexit kutya****a , bankrendszer összeomolhat OTP szilárd , de a Matgab hatás leírhatalan ))

Dobtam a tegnapi otp/mol…

#774682 polgarmester

Dobtam a tegnapi otp/mol párost, de szeretném lejjebb visszavenni.

Re: nincs cím

#774632 Ibiza Előzmény: #774603

ezek ibiza szintek.. 950-650-250..és 187en elementális vételi erő szokott kerekedni.

adtam vettem agybafőbe. …

#774628 Sumér harcos

adtam vettem agybafőbe.

Matgab mit csinál ujabban?mit lehet erről tudni?

:)

vásárolt 6200 környékén?:)

ezen áll v bukik minden.:)