Be tudnál linkelni egy konkrét példát valahonnan, ahol követed?
Ezüst bánya részvényt egyet sem ismerek.
Ksz
Be tudnál linkelni egy konkrét példát valahonnan, ahol követed?
Ezüst bánya részvényt egyet sem ismerek.
Ksz
hát eléggé úgy tűnik... az ezüst bányák meg 5-10-szerezték az árfolyamukat január óta, míg az aranybányák egy szolid 2-10-szeres emelkedésen vannak túl (legalábbis az a kb. 8 részvény amit figyelgetek...
Ne hari, hogy ezt mondom, de tényleg.
Előbb-utóbb kamatemelés lesz, és akkor kétséges a további emelkedés.
Egyébként sem tudom, hogy amíg az arany és az ezüst menekülő eszköz bizonytalan időkben, vajon így van ez az arany-ezüst bánya társaságok részvényeivel is?
feltettem a figyelőlistámra 3 ezüst részvényt... Ez már a rally végét szokta jelezni...:-)
és én mit mondjak? Én bele is toltam a lóvét, aztán amikor bezuhant lokális minimumra (1210 körül ha jól emlékszem) kidobtam 2% nyereséggel...
Azóta ment 60%-ot a CDE.US...
komolyan agyvérzést kapok, hogy év elején nem toltam be arany bányákba a tervezett összeget, agyrém :)
Valami készül az ezüsttel.
Kezd felzárkózni a július eleji hajnali 21-es felszúráshoz.
azt mondanám kár volt eladni az aranybánya részvényeimet...
Mivel a 18,5 körüli ellenálláson ilyen simán átment, tulajdonképpen 21-ig szabad az út.
A másik lehetőség egy nyárközepi forduló.
Bár a fundementumok nem ezt támogatják.
Izé, most akartam shortolni az ezüstöt 19-ről.
Erre az éjszaka megint mit csináltak?
Most meg az ezüst igen plusszos éjszaka.
Arany meg stagnált.
Pont Ázsia képezi a mérleg nyelvét és hajtja új csúcsra?
Érdekes.
plusszos nyitásba :)
szépen beleadtak bányákba
én is le vagyok döbbenve. de usd tartásal azért készültem a szarra hátha az jön.
annyira nem hittem benne, hogy tegnap még aranyat se vettem