Grat.
Én meg itt tökölök, mert itt venni nem logikus, de eladni sem akarok még... :-/
Grat.
Én meg itt tökölök, mert itt venni nem logikus, de eladni sem akarok még... :-/
http://www.portfolio.hu/vallalatok/otp-reszvenyeket_adott_el_az_igazgatosagi_tag.233589.html
amúgy komolyan nem értem miért veszi valaki 7k felett.. mi az ami jobb lett mint 6600nál.. több pénzt termel mint 6k-nál?
Ááá csigabigavér,, kiüljük mint any-t a... 2018-as választásokig. :) Ellenben a certi neccesebb.
Mivel én elég rondán kitömtem magam -persze feljebb, ahogy kell- :-), ezért nem bírom nem nézegetni, bár csak néha-néha.
Nem tudom elhinni én sem, hogy ne legyen még egy rendes paráztatás brit szavazás előtt.
Meg hát igen, amíg Matgab nem dobja, addig felelőtlenség longolni... :-)
igy van,részemről rá sem nézek ma,számomra sem egyértelmű jelenleg egyik irány sem.
jovőhéten beverhetnék,lehetne akár 6200-6700sáv,vagy akár 5750-6200 is,kis para ráférne még:)
Matgab is longban van még,ezért logikusan ez lehetne a valószinűbb:)
forgalom meskete ma is.
Na, erre gondoltam. Itt pont nem lehet semmit se kezdeni.
Korán zártunk sajnos, utánunk daxot meghúzták, meg usát is. Reggel lehet megint nem fogok érteni semmit... :-)
Na szép. Elmegyek kicsit a hobbimnak élni -sebészet majd utána szájsebészet, mert ezek ku.rva jó helyek- erre ez fogad. Kistoppolták a mai pakkomat. Lehet, hogy beszariság, de talán jobb így.
Nagy kérdés, hogy ha ez hullám ~6200-300-hoz lefelé, akkor most hol lesz az új alj, csak meg kellene fogni, hogy száradjon meg ez a dög...
Ja, hogy csütörtök van, most jöttem rá! Nem baj, attól még jó lehet a hétvégéd. :-)
Forgalom tényleg diszkrét, eltűntek a nagy csibészek.
De hogy tegnap miért kellett ennyire venniük, azt sosem értem meg...
ma a forgalom már semmi,az előző mesterkedős 2naphoz képest.
köszi
köszi,korán volt a zárás.
lehet brexitig,az junius 23 partvonalon maradok.1hét mulva csütörtök.lehet csapkodás miatta.
esetleg ha vmi nagyon szélsőséges árfolyam adodik addig,akkor belépek.
valőszinuleg addig lenyomják,onnan long-hiszen julius 8 Moody's-még felmin lesz véletlenül.
de minden lehet és éppen az ellenkezője is,én semmit nem tudok előre még 1 honappal sem,lássuk az árfolyamot,mindenesetre uborkához mérten vsz izgalmas hetek fognak következni.
Az igen, grat! Érezted a napokban ezt a cafkát, megérdemelsz egy jó hétvégét! ;-)
köszi
lezártam a sortot is,ciao.