Valami zavar van az erőben az fhb-s sztori körül. Vszínű nem megfelelően választották ki a vezetőt. Önálló életre kel még a végén. Volt egy-két jele ennek mintha saját kottából akarna játszani, de nem tudom mennyire lehet komolyan venni.
Lényeg a lényeg Otp-nek minden magas labdát le kell ütnie.