Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

Re: nincs cím

#771825 banyaiz Előzmény: #771751

Ha év elején azt mondják május végén osztalék nélkül 7 k környékén mozog én aláírtam volna. :)

Nem rossz ez, viszont vsz arra nem számíthatunk már, hogy alulteljesítést dolgozunk le . Most már a banki eredményeknek kell jönnie, vagy külföldön bazi nagy örömködésnek innen villantsunk egy nagyot.

Re: nincs cím

#771751 Csusza Előzmény: #771652

Ez így más, igazad van! :-) Amúgy nagy banánevő vagyok, így támogatok mindent, amitől olcsóbb lesz.

Jó a papper, tetszik, elrugaszkodott, mehet 7K-nak neki. A forgalom mondjuk nem éppen rekord, de tán az is megjön.

Re: nincs cím

#771706 polgarmester Előzmény: #771647

Höhö, ja.:)) Bár, eladhatnám, de otp-t veszteséggel eladni- felesleges. Max 1x beérik majd.Nyugdíjig tuti.:) Most 1ébként sem érek rá foglalkozni vele, annyira belemerültem a felújításba....

Re: nincs cím

#771652 banyaiz Előzmény: #771629

" És??? Kit éééérdekel???? Én a banántermesztésről és orbáncigányrákosiról akarok olvasni!

;-)"

Arra nem is gondoltál Otp megveszi egész Kolumbiát? Akkor aztán lesz banán. :)

Re: nincs cím

#771651 banyaiz Előzmény: #771616

Eljöhet még az ideje ennek is, klímánk változik egy kicsit. Bár az idei tavasz tréfás volt, nem az utóbbi időben megszokott március végén már nyár.

Na de úgy látom beszóltak itt nekünk a népek, jobb ha majd topikodban elmélkedünk.

Re: nincs cím

#771647 Csusza Előzmény: #771637

Nyilván, hiszen mást tenni úgysem tudsz. :-)

Én is gyakorlom az "árfelkönyörgés" módszerét...

Re: nincs cím

#771629 Csusza Előzmény: #771625

És??? Kit éééérdekel???? Én a banántermesztésről és orbáncigányrákosiról akarok olvasni!

;-)

Jó lesz az szerintem, ma nagyon szépen megmaradt nagyon jó helyen. (Remélem nem kötik le.) Jövő hét elején ha nem lesz valami hiszti a világban, kapaszkodhat 7k fölé.

Re: nincs cím

#771616 Euroman Előzmény: #771613

lehet...bár jön egy fagy, és kész:)....orbán (szül.: rákosi) mátyás már próbálkozott a citrommal és a gumipitypanggal, 60 évvel később legjobb tanítványának, a kis viktornak lehet a banán is sikerül....

Re: nincs cím

#771613 banyaiz Előzmény: #771599

Na de ha kiadjuk jelszót legyen magyar banán? Akkor lesz magyar banán és ezzel olyat ütünk az imperialistákon soha se térnék magukhoz. :)

Komolyra fordítva ahogy változik az éghajlat még lehet is, füge egész jól bírja, láttam banánfát is kertben termése milyen ízű lehet azt nem tudom.

Re: nincs cím

#771599 Euroman Előzmény: #771596

jaj banán....az imperialista, de nekem mindegy, bár ez az ország már egy banánköztársaság szintjénvó van....múlt héten 299 Ft/kg volt, most 249 Ft/kg a banán.....úgyhogy megint ez fog nyerni a 320-690 Ft/kg almaválasztékkal szemben.....hiába nyomatják (majd) az echt ungarisches Apfel und Milch Angebot-ot.....

Re: nincs cím

#771598 Csusza Előzmény: #771593

Na nyugi, most ne verjen senki semmit sehová, ha kérhetném! Szeretnék jól kiszállni előbb...

Re: nincs cím

#771597 Csusza Előzmény: #771592

Olyan jó lenne valami bölcset és biztatót írnom, de tök hülye vagyok a certikhez.

Amúgy miért kellene pluszban lenned? Most vágást nem számolva kb 7075-80-nál vagyunk. (valós kb 6910)

Nem?

Re: nincs cím

#771596 banyaiz Előzmény: #771588

:) rendkívüli mnb sajtótájékoztató minden egyes Tescos leárazásnál.

az alapkamat változatlan , de hétvégén olcsóbb a füstölt tarja 5%-al, valamint nagyon szép banán érkezett , korlátozottak a készletek köszönjük figyelmüket.

Passzolna a dolgaihoz.