Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Magyarország

Re: nincs cím

#770411 tozsdenyul Előzmény: #770337

Tocsik Márta szintén 10%-os sikerdíjat kapott, akkor a fidesz szerint az jó ízlésbe ütközö hütlen kezelés és sikkasztás volt.

1996. Emlékszik egyáltalán valaki?

Simán kormány bukta volt a vége, hogy változik a világ.

Tádám! "Beszótá?" Arra…

#770363 polgarmester

Tádám!

"Beszótá?"

Arra a kérdésre, hogy a kormány számít-e arra, hogy a hitelminősítők az idén visszaemelik a magyar besorolásokat a befektetési ajánlású kategóriába, Varga kijelentette: Magyarország igazi hitelminősítője a piac, a nagy kereskedőházak részéről sorra érkeznek a megkeresések további kibocsátások érdekében. Ebben a környezetben már másodlagos jelentőségű a hitelminősítők értékelése, de "szurkolok nekik, hogy tudják követni a piac véleményét" - fogalmazott Varga Misi nemzetgazdasági miniszter.

http://www.portfolio.hu/gazdasag/varga_szurkolok_a_hitelminositoknek.3.231741.html

Re: nincs cím

#770337 polgarmester Előzmény: #770305

Azé' megnéztem mit írnak erről a csont másik végén.

http://888.hu/article-hatalmasat-ugrott-a-letelepedesi-kotvenyek-ertekesitese

A kötvényekért a letelepedni szándékozók által kifizetett 62,1 millió euróból 56,1 millió, azaz közel 17,7 milliárd forint folyik be a költségvetésbe, a többi a kötvényekre vevőket kereső négy társaságot illeti meg. Az ő hasznukat növeli még az a 45 ezer eurós kezelési költség is, amelyet fejenként kérnek el a kötvényt vásároló külföldiektől, akiknek mintegy 85 százaléka kínai, 7 százaléka pedig orosz.

szerintem inkább az utsó sor fáj az indinek.

Re: nincs cím

#770334 polgarmester Előzmény: #770314

Megbocsájtani annyi mint megérteni. Valszeg "azért van benne a vérében" mert apu, anyu, nagyi...dédapu stb...is ugyanígy tett- vagy tapasztalatain keresztül beégette a génjeibe- és átadta a mintát az utódnak. 1 ok a sok közül.

A megbocsájtás: magadnak- felszabadulás, az elkövetőnek: - dupla felszabadulás, DE! ez nem jelenti, hogy a tettnek ne lenne következménye, büntetése. Az elkövető, az áldozat és a társadalom érdekében. A PC káros. Csak egy make up. Megnevezni az első.Diagnózis, majd a kúra.

Re: nincs cím

#770321 rbbj11 Előzmény: #770298

Ez a magyar sportolói elit? A magyar politikai elit után még melyik követendö élvonalbeli csoportunkról derül ki, h. szennyládák??

És egyáltalán miért türjük?

Re: nincs cím

#770320 rbbj11 Előzmény: #770296

semmi köze a sport teljesítményhez. Ahhoz van köze, h. reflektorfénybe nem lehetett volna hagyni olyan embereket évtizedekig, akik ilyenek. Egy sporotoló nem csak sportoló, követendö példa, és a nemzet büszkesége. Nem lehet egy eröszaktevö a nemzet büszkesége, akármilyen képessége van.

Arról nem is beszélve, hogy fiatal lányokkal nem engedek dolgozni olyat, akinek abberációja épp fiatal lányok elllen irányul!

Re: nincs cím

#770318 rbbj11 Előzmény: #770305

ocsmány férgekböl áll az egész magyar politikai elit...

Mondjuk a világ politikai elitjének nagy része abból áll...

Re: nincs cím

#770314 Ibiza Előzmény: #770303

a megbocsátás alapja a bűnbánat a vezeklés..

Arra akartam kilyukadni..vannak dolgok amiket meg lehet büntetéssel vezekléssel váltani..de erkölcsileg soha nem évül el.

Ilyen amikor egy férfi kegyetlenkedik erőszakoskodik öregekkel nőkkel gyengékkel.. amikor egy nő megöl egy gyereket..stb stb..

Nem véletlen a legtöbb bűnöző visszaesik..ugyanabba a bűnbe..mert benne van a vérében..