Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

Re: nincs cím

#768497 Ibiza Előzmény: #768476

állítólag annyi eszed van még kölcsön is tudnál adni..

ehhez képest arra nem emléxel amit pár nappal korábban beírtam ezzel kapcsolatban.. mert akkor sem emlékeztél.. amit azért kellett mert nem emlékeztél..stb stb..

eszetek mint egy férjhezmenő macskának...szemetek elött a gyűlölet fekete tüllje.. véretekben vitriol.. beleitekben a zsigeri rosszindulat.. "nekem nekem NEkem NEKEEEEM kellene ott ülnöm a kutya zorbán helyett a zsidócigány vajda helett.. :DD fáj ugye? :) az jó..abból tanultok.. (nem fogtok)

Re: nincs cím

#768495 Ibiza Előzmény: #768483

Már abból is kiindulhatnál ha usa ennyire akarja akkor az neki a legjobb.. rossz gondolkodás de ez van..

Nem különösebben problémás ma sem egy usa export vagy import.. megállapodás után is ellenőrizni fogja usa a szállítmányokat..

Usának az kell gyorsan és szabadon eláraszthassa európát az eu előírásaitól eltérő szabványú élelmiszerekkel..mint tudjuk nem a drog az üzlet hanem az élelmiszer hamisítás.. ez a zsidó maffia kezében van.. szeméttel etetik a goyokat... természetesen nem mérgek..klinikailag igazolt cuccosok.. de egy csomó pótanyagot tartalmaznak.. 4-5hét alatt levágható csirkét gyártanak..napot nem látott..és a székletét is újradolgozzák..megkapja tápnak..a húsának íze semmi..de vannak fincsi ízesitők..

Usa nem akar egyesével harcolni az eu országokkal génmódosított termékeinek beviteléről..vagy a nagyüzemi módon előálított csirkékkel..neki egy új nagy piac kell.. elöször az emberek nem fognak venni usai csirkét..majd később a zöme ezt már nem figyeli..utána csinálnak európai feldolgozókat..ahol már senki nem fogja tudni miből is van a cucc..a csirke sonka a grillcsirke..hamburger a giros.. de ez csak egy példa..

Kóser boltban kell vásárolni.. olyanban ahova a zsidók járnak..mert vannak kamu kóserboltok is..

Re: nincs cím

#768490 Ibiza Előzmény: #768474

részeg vagy? idézd be a vajna tömjént.

Csak jelzem..mint miniszteri biztos teljesen jól végzi a dolgát.. rendet tett a filmgyártásban..támogatásban.. ezt még az abban dolgozó ribancok is elismerik..

de nem vagytok bonyolult lélek.. ha fujj kormány akkor már bazsajogtok mint pék kutyája a zsemlére..

Ha eszetek lenne egyformán mérnétek.. és saját személyiségetek lenne.

Re: nincs cím

#768477 Tapasz Előzmény: #768471

Rájöhetnél végre, hogy az a baj, hogy az utolsó bekezdésedben írt névsor (o.v. kivételével) egyre hosszabb.

Re: nincs cím

#768476 tozsdenyul Előzmény: #768474

"Orbán elhivatott és felkent"

És vazze így jön ki az 51-49?

Aztak... Mi kellene az 52-48-hoz? :))

Re: nincs cím

#768473 Láma Előzmény: #768439

"Az új alkotmány mely része erőszakolja meg a magyar választókat. Sorold már fel."

A puszta léte jóember. A népszavazás nélküli egypárti puszta létezése. Már az elhatározáshoz is többpárti konszenzusra lett volna szükség. Ha ezt nem érted, az nagyjából az a szint, mint a migrincs, aki nem érti miért nem szabad nőket erőszakolni. Bár ez nekem evidencia, mégsem fogom tudni veled megértetni. Hosszú keserves út vezet az integrálódásig.

"Nincs kötelező hittan. Csak erkölcstan vagy hitoktatás és szabadon dönthetsz hogy melyiket választod."

Ahogy te azt elképzeled. Saját példa, nem más mesélte: A szabadondönthetszrendelet előtt vallásonként egy osztálynyi gyerek se járt hittanra az egész iskolában. A rendelet életbelépése előtt beindult a toborzás az egyházak részéről. Végül az lett az eredmény, hogy csak pár erkölcstanos gyerek maradt. Tanár se akadt aki vállalta volna. Ilyen ötletek születtek: Járjon át a pár gyerek a szomszéd város iskolájába erkölcstanra. Tartsanak a papok erkölcstant!!!!! Azok se vállalták. Végül egyesével dolgozták meg a szülőket, hogy válasszák a hittant. A végén ott állt az egy szem gyerekem erkölcstan oktatás nélkül. Elfogott a félelem. Hogyan nevelek belőle embert erkölcsoktatás hiányában? Végül konszenzus született, hogy az amúgy református felmenőkkel rendelkező gyerek a kisebb katolikus csoportba járjon tölteléknek. De valójában igazad van. Szabadon dönthettem. Aközött, hogy megmakacsolom magam és megszívatom az iskolát. Igenis tartsanak a gyereknek erkölcstanórát. Aztán megnézhetem majd az eredményeit. Vagy, járjon a gyerek katolikus hittanra. Azóta párszor beszélgettem vele erről, érdeklődés formájában. Mi történik, miről tanulnak? Úgy tűnik nem kell beavatkoznom. Nem tudnak maradandó károsodást okozni neki. Egyébként öngól lesz ez is, mert meséli, hogy a gyerekek útálják az egészet, mint a.... Sikerül felnevelni egy vallásoktól elvadított új generációt.

"Államadósság adatnak meg bárki utánanézhet, nincs 1000 milliárd évente, szoci kormányok alatt meg több, mint 12000 milliárddal nőtt 8 év alatt nominális értékben."

Igen. Miközben a szocik megtakarítottak 3000mrd manyupot. A vajdád meg felélte. Számold újra. Analógiát tudok mutatni. Egyszerű ált. iskolás szöveges példa.

Feri a zsebpénzéből 8 napon keresztül betesz a perselybe négy forintot de minden nap kölcsönt kér a jó édes anyukájától a későbbi zsebpénzek terhére, ami nyolc nap alatt összesen 120 ft. Testvére Viktorka hat napon keresztül kér kilenc forintot kölcsön a jó édes anyukájától és mellé ellopja Feri megtakarítását is a perselyből és elkölti azt is. Melyikük költött többet a zsebpénzénél naponta?

Menni fog?

Re: nincs cím

#768472 Ibiza Előzmény: #768468

jóóó..elég már..egy kis tartalmat vigyél bele a mondandóba..ha ez a dolgod akkor nyomd..de ne légy gagyi.. azt a qrva halat én fogom Kawabzsi horgára akasztani.. nyomod nyomod..

Ne vádaskodj hanem jelentsd fel..csináld végig..komcsik miért nem csinálják rendesen a feljelentgetést? mert az a cél elhúzzák..túlterheljék a bíróságokat.. a l.ügyészre is lehet mutogatni..

Tény a kormány ad muníciót rendesen.. nagyon beindult valami..de isten mentese az országot ezektől a libsibalos csőcseléktől.. a hazaáruló pénzéhes csürhétől..

Ha orbán nagyon ravasz akkor kér egy bizalmatlansági szavazást..lemond.. kiirat egy új választást..mivel nincs kész ellenzék valami esélye van..és megszabadulhat a mostani fideszes vérszopóitól.. egy főnixmadár új kormánnyal..

Re: nincs cím

#768471 Ibiza Előzmény: #768464

ne ferdíts.. a jegybanknak virtuális a nyeresége.. a devizahitelek forintosítása miatt kerekedett..

a jegybank akármilyen független nem gazdálkodhat ellenőrzés nélkül.. és kutya kötelessége az ország jobbítása érdekében munkálkodni..

Sem baráti sem ellenzéki médiát nem kell finanszíroznia.. mert nem ez a dolga..nem ez a feladata..

Nem az a feladata offshore hátterű ingatlanokat vegyen a piaci ár felett..

Nem az a feladata baráti kutyákat helyezzen el az alapítványoknál.. mert ez nem unortodox..hanem komcsi attitűd.. némi lbibsibalos felhanggal.. különbnek kéne lenni nem.. a szaros gyurcsányoknál..szdsz-es taknyoknál..ugye?

Pénzügyi nevelést még elfogadom..az unortodox gondolkodást kell tanítani.. hiszen az ortodox felfogás okozta a válságot.. tehát annak a kezelésére nem alkalmas.. mint ahogy usa is 0ra csökkentette a kamatot és pénzhigításba kezdett..ami elég unortodox és minden alaptörvény ellen ment..míg eu ortodoxai..emelték a kamatokat...

Tény az is ha valaki rokona egy főmuftinak.. attól még lehet tehetséges és nyilván dolgoznia kell..hiszen nem kap apanázst..nyílván ezekre rárepül a kapálózó lbibsi csőcselék.. és a baráti média..de legyen már valamiféle határ vagy egy kis méltóság..

sz@rf..szú mészárosok..rogánok.. habonyok..vajnák..simicsek..simonok..ez mi? károsabbak mint a krumplibogár.. Orbán elhivatott és felkent.. de ezekkel elveszett..megeszik a disznók..

Re: nincs cím

#768470 banyaiz Előzmény: #768441

Az pedig már egészen banánköztársaság hangulat, hogy egy politikus felelősségre vonása ilyen jellegű bűncselekményekért csak akkor képzelhető el ha nem az ő pártja vezeti az országot.

Ráadásul akkor bejön a képbe az, hogy azonnal koncepciós eljárás gyanúja merül fel, politikai ellenfeleket akarják csak lejáratni azért vették elő az ügyeit esemény után 10 évvel.

Ezért volt nagyon gázos pl Bkv-s ügyek vagy volt főpolg helyettes ügyei nem jut eszembe a neve.

Mert ugyanez pepitában. "Rendszerváltás" után képzelhető el a felelősségre vonása ezt üzeni egy egy ilyen eset.

Ami Kambodzsa vagy pedig Kolumbia nagyjából. Na de messzire kalandoztam a jegybank függetlenségétől. :)

Re: nincs cím

#768468 banyaiz Előzmény: #768441

Bónuszként pedig feljelentés alapján indul rendőrségi ügyészségi eljárás, bűncselekmény hiányában lezárva. Ezt vajon milyen vizsgálati elvek alapján sikerült összehozni? :) Legalább annyira küzdelmes eljárásnak tűnik mint elutasítani 10 millió Ft-os hitelkérelmet 100 millió óvadéki betét mellett.

Ez pedig már a maffia gyanúját veti fel ami rendszer egészére kiterjed a rendőrség, ügyészség vezetését is beleértve.

Mert máshogy nehezen magyarázható hogyan sikerül ilyen döntésre jutni konkrét ügyben. Közben elődje éppen előzetes letartóztatásban volt hűtlen kezelés stb miatt főpolgármester helyettesi pozícióból.

Ha fordul a széljárás akkor pedig ugyanaz a rendőrnyomozó és ügyész teljesen más végeredményre jut és ő kerül volt miniszterként előzetesbe ? Érdekes dolgok ezek .

Re: nincs cím

#768467 banyaiz Előzmény: #768441

De ugyanez polgármesterként nem adsz el közvetlenül a haveroknak belvárosi ingatlanokat áron alul. Még akkor se ha polgármesterként eladhatsz ingatlanokat. :)

Eleve az , hogy közvetlen üzlet velük már etikailag nagyon gáz, úgy üzlet velük másokat a pályázatból kizárni már minimum jogsértés , áron alul eladni nekik az pedig már nehezen magyarázható miért nem bűncselekmény.

Azért azt nem lehet ráfogni diszkréten intéznék ezeket az ügyeket.

Re: nincs cím

#768466 banyaiz Előzmény: #768441

Pl szerintem az is nagyon gázos dolog állami földek eladása nagy darabokban (eleve kizárva a méret és összeg miatt jelentős kört) és akkor egy tűzhöz közelálló miniszter, vagy képviselő minderre állami tulajdonban lévő banktól kap hitelt.

Nem elég leosztja magának egy törvénnyel, még lóvéja sincs rá, hogy megvegye vagy piacon hitelt vegyen fel rá, majd az állami bank .

Szerintem egy ilyen buliba ha az nyilvánosságra kerül kultúrhelyeken azonnali lemondás, vagy bukás a minimum. Itt pedig úgy tűnik mintha az állam fő profilja ez lenne, ennek a levezénylése, mintha csak erre jött volna létre , ez lenne az ideológiája, vagy működési szabályzata. :)

Re: nincs cím

#768465 banyaiz Előzmény: #768441

Ami lejön ezekből a dolgokból az, hogy ezeket az erőforrásokat arra használják tudatos módon, pozíciót fogjanak minden területen. Legyen az egy egyszerű dohánytrafik egy törvénymódosítással, vagy legyen az egy jegybanki alapítványi pénz ami médiabirodalom építésben csapódik.

Vagy legyen az egy bank Mkb pl. Vagy legyen az a TV2 aminek a megvételét az Eximbank finanszírozza . Legyen az egy EU-s lóvé amit amíg haver Simi kapja ha már nem haver kizárják a cégét a közbeszerzésből.

Ez totális foci ahol úgy tűnik felületes szemlélőként, hogy még a pár millió Ft Sakk és pókerre is számít. :)

Mi a legjellemzőbb ez jutna először eszembe ez a félig maffia félig pitiáner zsebtolvaj hozzáállás.

Egyik oldalon az állam irányítása másik kézzel a vagyontárgyak megszerzése (állami pénzből annak a felhasználásával) Saját magadra szabott pályázat amire még lóvéd sincsen de szerencsére ott az állam bankja, vagy ha minden kötél szakad még a független mnb is.

Re: nincs cím

#768464 prospero Előzmény: #768461

Volt szerencsém itt egy vitát megfigyelni tozsdenyul és rbbj között aminek az volt a lényege, hogy tozsdenyul szerint magyarorszag és eu viszonya win-win szituáció, igaz eu többet nyer, mint Magyarország. Még annak ellenére is win-win szitu szerinte, hogy az alkuban egy összeszerelő üzemmé alakították Magyarországot a rendszerváltáskor. Annyira meggyőzőnek tűnt tőzsdenyul, hogy rbbj visszakozott az eu kritikus hangvételtől.

Van egy több száz milliárdos nagyságrendű pozitív eredményt produkáló jegybankunk, aki mellesleg monetáris politikájával támogatja a gazdaságot, a korábbi jegybankelnökökhöz képest akik 100 milliárdos nagyságrendű minuszokat termeltek és hitelt kellett felvennie rá a magyar adófizetőknek. A jelenlegi több száz milliárdos nyereséget termelő jegybank egy win szitu az adófizetőknek - ebben azért megegyezhetünk. A több 100 milliárdos nyereségből ellenzéki médiát is finanszírozott az egyik mnb alapítvány pár millió forint értékben. Ez pedig win szitu az ellenzéki médiának. Win-win szituról beszélünk, és itt durván a magyar adófizetők járnak jobban, még akkor is, ha a matolcsy unokatestvére által vitt ellenzéki médiára , vagy matolcsy könyvére a magyar adófizető egy fillért nem pazarolna.

Re: nincs cím

#768463 banyaiz Előzmény: #768441

Az pedig szerintem már a szégyen kategória, hogy a róla szóló könyvnek a kiadásához és 1 lépéssel eljutott ebből a pénzből. :)

Ráadásul ezen a szinten pitiáner összegről beszélünk ami még szánalmasabbá teszi a dolgot.

Nem ez a lényeg persze a mrd-ok között az a pár millió de jellemző valahol.