Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

venni (ő.ő) vagy nem ven…

#767148 polgarmester

venni (ő.ő) vagy nem venni? hmm...asszem egy kis long certit...oszt möglássuk'.

egy kitsit

Na jó, akkor inkább olaj…

#767128 TrendMan

Na jó, akkor inkább olaj short beszállót keresek:-)

Re: nincs cím

#767085 Csusza Előzmény: #767078

"Inkább ne teljesüljön egy jó áron, mint teljesüljön egy rosszon"

Igen, tudnék mesélni én is... :-)

Re: nincs cím

#767078 TrendMan Előzmény: #767075

Felszúrásban szeretnék venni, ez kivételesen nem árjegyző probléma szerintem.

Inkább ne teljesüljön egy jó áron, mint teljesüljön egy rosszon:-)

Re: nincs cím

#767075 Csusza Előzmény: #767059

A sátán műve! :-)

Elég sok gond van ezekkel a certikkel meg árjegyzőkkel, ahogy látom, bár nem értek hozzá, nem certizek.

Újabb -bent felejtett- vételem kattant be 7001-en.

Re: nincs cím

#767059 TrendMan Előzmény: #767037

Nem lehet OTP short certit venni, mert az értéke állandóan 666.

Mi ez? Valami összeesküvés?

Re: maga felé hajlik a ...

#767024 Euroman Előzmény: #767020

tanulok infdirekt módon a hétköznapjaimban...igyekszem naprakész lenni a világ dolgaiban, ez is épp elég energiát emészt fel....tanultam 1972-től 1995-ig iskolarendszerben....annyi dolgozatot, zh-t, vizsgát tettem le, hogy ha csak rágondolok, már a rosszullét környékez....azok az átvirrasztott éjszakák, vizsgadrukk stb.....never ever....

Re: maga felé hajlik a ...

#767020 TrendMan Előzmény: #767019

Tanulj mellette valamit, akármit.

Akkor jobban fog menni.

Be sem kell fizetned sehová, tanulj a magad örömére!