Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

polgarmester Előzmény: #767418

Holnap közgyüli+hati zárás

adogatom, de tartok is ( a TLcertik natyon jól viselkednek-befektetés/hozam arány)