Regisztráció Elfelejtett jelszó

OTP részvény fórum

péntek hétfő zárva. hol…

#765764 Sumér harcos

péntek hétfő zárva.

holnap meg szórjátok,mert gondolom nem visztek semmit 4-5napra,akkor holnap igy meg tuti short?:)

Most értem haza, dax sho…

#765695 polgarmester

Most értem haza, dax shortot zártam. Visszavettem OTP egy részét, +Mol vétel.

Köszi. Néha nekem is leh…

#765570 Tapasz

Köszi. Néha nekem is lehet szerencsém.