Re: nincs cím
banyaiz Előzmény: #765774Nézegettem most ezt a pf-es osztalékos cikket , hogy 2018-ra már 300 felettit várnak osztalékban. Úgy legyen.
a bankadó csökkentést kifizetik osztalékban. Az 100 Ft nagyjából részvényenként és ha jók az emlékeim 3 év alatt vezetik ki. Nem ártana felgyorsítani. Azt kérném osztalékban jobb helyen van itt nálam mint adóban. :)
Amúgy izgalmas a piac főleg , hogy mi lesz idén amcsikkal, daxxal . Elmúlt pár évet nézve legnagyobb fejtörés nagy jegybankok szembe mennek egymással egyik emel másik lazít. Ez nagyon perverz helyzet.
Hati shortok ezek nagyon mélyről vannak neked ? Közben zártad nyitottad őket ahogy részvényekben is csinálod nem?