péntek hétfő zárva.
holnap meg szórjátok,mert gondolom nem visztek semmit 4-5napra,akkor holnap igy meg tuti short?:)
péntek hétfő zárva.
holnap meg szórjátok,mert gondolom nem visztek semmit 4-5napra,akkor holnap igy meg tuti short?:)
ma tőkét emeltem... Kb. akkora összegben, mint 2008 augusztusában...:-(
ja,azt tudom,de mára gondoltam.
szóval akkor nem.
mert már mindenki vett:)
persze még 6150 -nél, amit el is adtam 5700-nél okosan...
Miféle negatív hozzáállás ez kérem?Ezt a drága jó pappert(et) nem szeressük? eztet
Ő.o
Matgab is vett?
Most értem haza, dax shortot zártam. Visszavettem OTP egy részét, +Mol vétel.
veszitek ám mintha ingyen lenne.:)
"értékesítettem" egy darabot- hadd tudjak daxozni.:) egy kitsit.
Nekem még megvan a 6666-os sátháni pakkom. O.o