Regisztráció Elfelejtett jelszó

matgab részvényei

Re: nincs cím

#747746 matgab Előzmény: #747744

full pakk egyből, jöhet a leminősítés, az olajárak emelkedése, a háborús hírek a vegyipar tönkremenetele, a műtrágyázás EU átlali betiltása 2 héten belül.

Re: nincs cím

#747744 matgab Előzmény: #747559

K+S vétel.

Utálom azt, hogy kinéztem magamnak 23,8-nál és mire meg tudom venni már 25,28 (odaér a pénz+ konverzió)

Re: nincs cím

#747525 matgab Előzmény: #747522

KBC írogat róla jókat.

Meg elutasítottak egy felvásárlási ajánlatot 42 EUR-nál, mondván, hogy több van a cégben. Hát akkor?

szalad is a ribanc előttem ma már 4,5% pluszban.

Re: nincs cím

#747487 matgab Előzmény: #746060

K+ S vétel lesz holnap, ha megérkezik az átutalásom...

már korábban akartam de még szalad ez a ribanc amíg nincs ott a lóvé. Nemsokára úgyis lesz minusz 10%...

Re: nincs cím

#745788 matgab Előzmény: #744333

Richter beker ár felett zárt!

Bontsunk pezsgőt, hosszú 4 hónapot kellett böjtölni erre!

következő szint, amikor el fogja érni a 4610-forintos árfolyamot és már minden richterem pluszba kerül.

DE ha emelkedik az olaj, akkor miért esik még a sdrl??