Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #742108

ez a seadrill kezd nagyon szar befektetés lenni....

Rank progress dettó, PKO szintén.

Apple-t is ha 2 héttel később veszek, akkor vehettem volna 25%-kal olcsóbban is... Vagy KORS-ot, ami szintén kb. 25% ot zuhant a vételemet követően.

Lassan a faktor nem is 10%, hanem 25%... Volatilis lett a piac...