Re: nincs cím
matgab Előzmény: #742108ez a seadrill kezd nagyon szar befektetés lenni....
Rank progress dettó, PKO szintén.
Apple-t is ha 2 héttel később veszek, akkor vehettem volna 25%-kal olcsóbban is... Vagy KORS-ot, ami szintén kb. 25% ot zuhant a vételemet követően.
Lassan a faktor nem is 10%, hanem 25%... Volatilis lett a piac...