http://www.portfolio.hu/vallalatok/nagyot_esett_az_apple.5.217817.html
"A tegnapi esésben szerepet játszhatott az is, hogy a Canalys elemzőcég adatai szerint az Apple a harmadik helyre csúszott vissza a kínai piacon az okostelefon-értékesítések volumenét tekintve."
Hahaha. köztem és a PF között az a különbség, hogy én előre mondom meg, hogy merre mennek az árfolyamok, ők meg utólag találgatják, hogy miért mehetett arra...:-)