Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

matgab Előzmény: #737920

PKO ma +3,7%-on?? Ilyet is régen láttam már tőle...

Épp a napokban gondolkodtam el rajta, hogy lehet , hogy meg kéne szabaduljak ettől a foschtól...

A Rank progress meg mintha kezdene magára találni a harmadolás óta már csak felezve van...:-)