Re: nincs cím
matgab Előzmény: #737920PKO ma +3,7%-on?? Ilyet is régen láttam már tőle...
Épp a napokban gondolkodtam el rajta, hogy lehet , hogy meg kéne szabaduljak ettől a foschtól...
A Rank progress meg mintha kezdene magára találni a harmadolás óta már csak felezve van...:-)