Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

MOL fórum

Re: nincs cím

#727760 Kiss Zoltán Előzmény: #727735

Kb olyan mint a spenót a gyereknek,első két-három nap nem eszi meg,de ha nincs más akkor a negyedik nap már bele-bele kóstolgat,na ez a fordulat jele!:)

Re: nincs cím

#727712 Kiss Zoltán Előzmény: #727704

"a kötéslista alapján"ha jól gondolom arra gondolsz,hogy már csak mini pakkok röpködnek,vagy valami másra,ha megkérdezhetem?Köszi!

Re: nincs cím

#727628 Fornit Előzmény: #727622

Lehet, hogy az ügyfelek felé kimutatott részvényeket soha nem is vették meg.